LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1797

Lambert: Wspaniały sezon Sterlinga


Rickie Lambert wierzy, że młoda gwiazda Liverpoolu - Raheem Sterling - jest gotowy na mocne uderzenie w nadchodzącym sezonie w Premier League.

19-letni skrzydłowy ma za sobą wspaniałą drugą połowę poprzedniego sezonu, która zaowocowała powołaniem do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Brazylii.

Sterling ze znakomitej strony pokazał się również w meczach przygotowawczych do kolejnego sezonu na tournée po Stanach Zjednoczonych.

- "Razza" wywarł na mnie ogromne wrażenie na tournée i jeśli nadal będzie notował taki progres zaliczy nieprawdopodobny kolejny sezon - powiedział Rickie Lambert

- Nie chcę kłaść na nim presji, ale myślę, że poradzi sobie ze wszystkim co go czeka na drodze. Jest oprócz tego, że wspaniałym zawodnikiem również dobrym człowiekiem.

- Nic go nie peszy i ma pełne zaufanie w sztabie. Menadżer stworzył dobre środowisko dla młodych, utalentowanych dzieciaków i jak widzimy klub czerpie z tego korzyści.

Rickie Lambert miał ostatnimi czasy możliwość poznania nowych kolegów z drużyny po tym jak za 4 miliony funtów dołączył do Liverpoolu na początku okienka transferowego z Southampton.

Brendan Rodgers jest wniebowzięty współpracą jaką na treningach prezentują Rickie Lambert i Daniel Sturridge. 32-latek uważa, że owa współpraca zaowocuje w nadchodzących miesiącach.

Duet Anglików rozpoczął towarzyskie spotkanie z Manchesterem City, ale przez kontuzję ścięgna udowego, Sturridge opuścił spotkanie z Milanem. Anglik nie zagra również w meczu z Manchesterem United.

Rodgers liczy na to, że Sturridge będzie do jego dyspozycji podczas ostatniego sprawdzianu przed zbliżającym się sezonem - spotkaniem z Borussią Dortmund na Anfield.

- Trochę graliśmy i trenowaliśmy razem na zgrupowaniach kadry, więc można powiedzieć, że znam styl gry Sturridge'a - powiedział Lambert - Każdego dnia uczę się nowych rzeczy o nim. Jest wyjątkowym zawodnikiem.

- To gracz ze światowej czołówki, a ja mam bardzo ułatwione zadanie grając u boku kogoś takiego - zakończył Lambert.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (3)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (6)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (1)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com