05.05.2024
17:30

Osób online 968

Raport z wypożyczeń - video

Letni nabytek Liverpoolu – Divock Origi – zdobył pierwszą bramkę w meczu piątej kolejki Lique 1 pomiędzy Lille a Nantes. Zawodnik spędził na boisku pełne 90 minut a Lille wygrało spotkanie 2:0.

19-letni Belg pokonał bramkarza Nantes minutę po rozpoczęciu drugiej połowy spotkania. Trzy minuty później Origi asystował przy bramce ustalającej wynik spotkania, którą zdobył Marcos Lopes.

Bramkę Origiego można zobaczyć tutaj

Grali również inni wypożyczeni z Liverpoolu zawodnicy.

Pełne spotkanie zaliczył Rafael Páez. Jego Bologna wygrała z Pescarą 3:2 w piątek w Serie B.

Dzień później skrzydłowy Stoke – Oussama Assaidi wszedł na ostatnie osiem minut meczu z beniaminkiem z Leicester. Drużyna Marka Hughesa uległa przyjezdnym 0:1.

W innym meczu Premier League Andre Wisdom zagrał pełne spotkanie, ale jego West Bromwich Albion uległo Evertonowi u siebie 0:2 po golach Lukaku i Mirallasa.

Na poziomie Championship João Carlos Teixeira zagrał przez 75 minut dla Brighton i asystował przy jednej z bramek, ale zespół prowadzony przez Samiego Hyypię uległ Brentford na wyjeździe 2:3.

W Primera Division Luis Alberto opuścił boisko w 55. minucie, a Málaga zremisowała z Levante 0:0.

Powracający ze zgrupowania kadry Australii Brad Smith zaliczył pełne 90 minut, a jego Swindon Town zwyciężyło na wyjeździe 2:1 z Bradford City.