05.05.2024
17:30

Osób online 972

Raport z wypożyczeń

Pięciu wypożyczonych zawodników Liverpoolu wystąpiło jak dotąd w obecnej kolejce rozgrywek, niejednokrotnie odgrywając ważną rolę. Oto jak radzili sobie w swoich tymczasowych klubach.

W piątkowy wieczór Tiago Ilori z wysokości ławki rezerwowych oglądał poczynania kolegów z Bordeaux, którzy pokonali u siebie Evian 2:1.

Rezerwowym do końca spotkania pozostał również Oussama Assaidi. Jego Stoke zremisowało z Queens Park Rangers 2:2.

Z ławki wstał natomiast Jordon Ibe, który zdążył zdobyć dla przegrywającego 0:2 Derby County kontaktowego gola. Mecz z Cardiff zakończył się ostatecznie remisem 2:2.

João Carlos Teixeira przebywał na murawie przez 63 minuty, a jego Brighton & Hove Albion zremisowało bezbramkowo z Blackpool.

Swindon Town z Bradem Smithem w składzie przekonująco wygrało z Sheffield United 5:2 w ramach rozgrywek League One.

Tymczasem w Hiszpanii Luis Alberto rozegrał prawie 70 minut i asystował przy jednej z bramek w meczu Málagi z Espanyolem, zakończonym wynikiem 2:2.

Reprezentujący barwy Bolonii Rafael Páez nie zdołał uchronić zespołu przed porażką 0:2 z Crotone w spotkaniu włoskiej Serie B.