05.05.2024
17:30

Osób online 1271

Remis do przerwy

Liverpool remisuje 1:1. W pierwszych minutach Liverpool dominował co przyniosło efekt w postaci gola. The Reds otworzyli konto bramkowe po strzale głową Stevena Gerrarda, piłka obiła się od murawy i wpadła po koźle do bramki.

W 29. minucie świetną interwencją popisał się Simon Mignolet który przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale wynikającym z rzutu rożnego, lecz sześć minut później popełnił błąd, wychodząc do dośrodkowania, które w konsekwencji kosztowało Liverpool utratę bramki. W 35. minucie gospodarze zdołali wyrównać po golu Akinfenwy.

Komentarze (37)

RK23 05.01.2015 21:45 #
Mignolet w Liverpoolu to miód dla moich uszu, gorzki miód...
kulsky 05.01.2015 21:45 #
Nasi piłkarze to jest jakis ponury zart, z Brendanem na czele. Ale zeby nie potrafic przejac pilki... obrona nawet bez Lovrena pozostawia duzo do zyczenia. Tłitery ładnie podsumowały

If #Lambert comes out at half time, I'm switching to Storage Wars
^
oh man, is storage wars on? Why am I watching this shit?
patrykslaw 05.01.2015 21:45 #
Niech mi jeszcze ktoś powie, że nie potrzebujemy bramkarza... Moja babka w 1943 na wyższym pułapie granaty łapała od niego -.-
mrocznystefan 05.01.2015 21:46 #

Tyle do powiedzenia mam. Dość juz tego pajacowania w naszej bramce.
Luukka 05.01.2015 21:46 #
Aknfenwa > DEFENS
Biegu 05.01.2015 21:46 #
Wydaje mi się, że w League Two kariery byśmy nie zrobili. Gramy, przepraszam za wyrażenie, jak dupy wołowe. A tak poza tym fajnie, że Adebayo Akinfenwa spełnia swoje życiowe marzenie. I ta radość kibiców po strzelonym golu, bezcenna :D
sza3000 05.01.2015 21:47 #
Boże widzisz a nie grzmisz! Simon:D Lambert:D. Ogólnie Ż A L
Bartek97sz 05.01.2015 21:47 #
w drugiej połowie Bario i jedziemy z nimi :D
Szpilu97 05.01.2015 21:47 #
Zdecydowane lekceważenie przeciwnika, więcej klepcie w obronie . :)
burmanek8 05.01.2015 21:48 #
Kupujemy Akinfenwe, w przeciwieństwie do naszych napastników strzela bramki
ADamsson 05.01.2015 21:48 #
Lamnbert chociaż raz dotknął piłki w pierwszej połowie?
paranormalnY 05.01.2015 21:48 #
Liverpool tak dominował, że gość o gabarytach większych niż fiat 126p robił z obrońcami co chciał.
pinki 05.01.2015 21:49 #
Defensywa trzyma równy to jest niski poziom.
wesam 05.01.2015 21:49 #
Ale oczy bolą od oglądania tej kompromitacji....nie zdziwię się jak odpadniemy z tymi ogórkami. Szkoda że grając prawie podstawowym składem reprezentujemy podobny poziom co przeciwnik.
Razack 05.01.2015 21:49 #
Nie wygląda za ciekawie chociaż mamy delikatną przewagę...W drugiej połowie trzeba ruszyć...
tartak26 05.01.2015 21:50 #
Mignolet MOTM
PiotrasLFC 05.01.2015 21:50 #
"Lambert wraca do składu" Poważnie ? Bo ani razu piłki nie dotknął ....
cejmer 05.01.2015 21:50 #
ja bym proponował, a żeby to Gerrard wykonywał piątkę.
powinniśmy zastosować teraz filozofie Chelsea, kto im strzela tego kupują. swoją drogą ciekawe za ile Akinfenwa byłby dostępny.
JarJar 05.01.2015 21:51 #
Reina to się teraz pewnie z Brendana śmieje !!!
mrocznystefan 05.01.2015 21:52 #
burmanek8 Tak kupmy tego gościa. Będzie idealny do zakladania wysokiego i agresywnego presingu;)
kulsky 05.01.2015 21:54 #
Manquillo, Skrtel, Mignolet, poza bramka Gerrarda w meczu nie ma, Henderson, Lucas , Lambert, wszyscy dno(ahah, czyli praktycznie caly sklad). Nie mamy jakosci, ani w defensywie, ani nigdzie ku.rwa. Szkoda mi Coutinho, gosc zasluguje na wiecej, nie ma z kim grać. Jak wyjdzie Lambert w drugiej polowie to pier.dole to, bo wiem jak to sie skonczy.
ufoq 05.01.2015 21:54 #
Markovic i Lambert do zmiany !!
wesam 05.01.2015 21:56 #
Od dziś stawiam w buku że w każdym meczu Live straci gola. Na bank wyciągnę gruby hajs
Skalkaslk 05.01.2015 21:56 #
Na tym etapie nie ma już łatwych przeciwników
saintlfc 05.01.2015 21:57 #
dajcie Balotellego to od razu worek z bramkami się otworzy :)
kol 05.01.2015 21:57 #
Żalosne te 45 min kurwa żalosne.Czekam tylko na wejście Ballo nic innego przy monitorze mnie nie trzyma.

Ps:wole juz zebysmy odpadli z tych pozal sie Boze pucharow bo to sie smiac tylko chce a serce placze.
PUMA 05.01.2015 22:02 #
Mają piłkarze Brendana Rodgersa jeden niezaprzeczalny +, potrafią się dostosować pod konkretnego przeciwnika i grać poniżej danego poziomu.
silver7 05.01.2015 22:03 #
I znów geniusz Mignolet pokazuje, jak się powinno przewietrzać heh.
natarczywy 05.01.2015 22:06 #
Oglądaliście kosmiczny mecz z Jordanem?
Kosmici byli dzisiaj rano na Anfield i zabrali umiejętności.
True strory bro
Korsarz96 05.01.2015 22:10 #
Haha serio strzelili nam gola ? I to jeszcze Akinfenwa. Nie no to już jest jakiś żart tej
Antares86 05.01.2015 22:18 #
@kulsky Te Jego bramki to ostatnio jakie mamy. Poza tym to i tak wiecej niz daje reszta skladu ;/
kulsky 05.01.2015 22:22 #
Niestety przykro to stwierdzic, ale nasz klub to jest istna komedia teraz. Gosc ma prawie 35 lat, w lato stąd ucieka a jest jedynym zawodnikiem, ktory potrafi cos zdzialac. Ten ciapciak Henderson ma przejąć kapitana? Ten żałośnie grajacy transfer Dalglisha? Jezeli mam pomyslec, co my bedziemy grac, jesli zostanie Rodgers w nastepnym sezonie, odejdzie Gerrard i beda grali takie tuzy jak Lovren, Lambert, Henderson na kapitanie, ktory wyszkolenie techniczne ma na poziomie zerowym, Lucas itp. to ja dostaje ku.rwicy.
Antares86 05.01.2015 22:41 #
To jest kwintensencja szalenstwa- robic w kolko to samo i oczekiwac innego skutku. A moze zamiast strzelac za kazdym razem w bramkarza choc raz sprobowac na dluzszy slupek?!
robert4991 05.01.2015 22:54 #
Nie wmawiajcie mu ze Steven nic nie wnosi. Nadal mimo wielu dźwiga na barkach cały Liverpool. 2 mecze 4 gole. A to w pizze najważniejsze!!!
robert4991 05.01.2015 22:55 #