05.05.2024
17:30

Osób online 1197

Raport z wypożyczeń

Miniony weekend był bardzo pozytywny, jeśli chodzi o wypożyczonych graczy Liverpoolu. Na szczególne pochwały zasłużył Andre Wisdom, który w sobotę rozegrał cały mecz dla WBA i pomógł swojej drużynie w wygranej 1:0 nad Hull City.

Również Jordon Ibe, który rozegrał 86 minut przeciwko Ipswich Town udanie kontynuował swoją przygodę z Championship, a jego Derby County odniosło zwycięstwo 1:0.

João Carlos Teixeira z kolei całe spotkanie spędził na ławce rezerwowych, a jego Brighton & Hove Albion zwyciężyło 1:0 z Charlton Athletic.

W League Two trio z Akdademii Liverpoolu – Jack Dunn, Lloyd Jones i Kevin Stewart – nie zdołali zapobiec porażce. Ich Cheltenham Town uległo 2:0 w meczu przeciwko Hartlepool United.

W niedzielny wieczór Luis Alberto rozegrał 12 minut dla Malagi w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Villarreal.

Divock Origi wszedł na boisko w 58. minucie spotkania, a jego Lille odniosło zwycięstwo nad Cean w rozmiarach 1:0.

Iago Aspas całe spotkanie, w którym Sevilla wygrała 2:0 z Almeríą oglądał z ławki rezerwowych.