05.05.2024
17:30

Osób online 1255

Welcome back Daniel Sturridge!

Liverpool pokonał West Ham United w 23 kolejce Premier League 2:0. Wynik spotkania otworzył Raheem Sterling. 3 punkty przypieczętował Daniel Sturridge, który w 12 minut po wejściu zdobył drugą bramkę w tym sezonie.

Druga połowa to absolutna dominacja Liverpoolu. 5 minut po wznowieniu, Moreno na lewym skrzydle podaje do Coutinho, który wyśmienicie wypatrzył Sterlinga i nad linią obrony Młotów zagrał mu doskonałą piłkę. Młody Anglik dopełnił formalności i było 1:0.

Wynik podwyższył Daniel Sturridge. Anglik zmienił Markovica w 68 minucie spotkania i 12 minut później przytomnym strzałem umieścił piłkę w bramce obok interweniującego Adriana.

Wcześniej Sturridge miał jeszcze dwie okazje do zdobycia bramki. Najpierw jego uderzenie obronił bramkarz gości, a później nie trafił w bramkę po strzale głową.

W drugiej połowie na swoją bramkę pracowali również Coutinho i Henderson, ale ich strzały albo bronił Adrian albo były minimalnie niecelne.

Liverpool 2:0 West Ham.

W środę meczem z Boltonem Liverpool powróci do rywalizacji o FA Cup.

Komentarze (59)

RK23 31.01.2015 17:51 #
wrócił, strzelił i zatańczył - Daniel Sturridge!
silver7 31.01.2015 17:52 #
Stu jest niesamowity, nie ma go przez pół roku, wpada na plac i po 13 minutach strzela bramkę. Patrzcie i podziwiajcie Boriini i Balotelli.
AirCanada 31.01.2015 17:52 #
'No i fajnie' :D
Lfciorek 31.01.2015 17:52 #
Gdyby nie kontuzja Sturridge'a, to ten sezon wyglądałby całkiem inaczej...

To chyba jego druga bramka w lidze, strzelił w 1 kolejce z Southampton.

Zdrowia Daniel.
AndyLFC 31.01.2015 17:52 #
dobry ten nowy zawodnik...jak mu tam... sturidge?
paranormalnY 31.01.2015 17:56 #
Czarna perła odzyskana. Załoga melduje gotowość. Kurs mistrzostwo.
bydgoszczlfc 31.01.2015 17:57 #
widzieliscie co sie stalo po wejsciu daniela ?! RUSZYŁA MASZYNA JUŻ NIKT NIE ZATRZYMA !
redhuman 31.01.2015 17:58 #
Dzięki, Daniel, kocham takie romantyczne momenty! Zdrowia! I wreszcie nasz skład jest kompletny. Daniel wróci do formy, reszta, zgodnie z zapowiedziami, gra lepiej no i wyniki przychodzą. Brendan OUT i cały ten blues :D
jarojcp3 31.01.2015 17:58 #
Milo olgadalo sie powrot Daniela. Szczegolnie wejscie na boisko i strzelenie bramki. Jak wejdzie w rytm meczowy to dostaniemy to na co czekamy od wrzesnia
prosper 31.01.2015 17:58 #
<3 Sturridge!
Banan na twarzy jak wchodził i eksplozja radości po bramce. Nareszcie spowrotem mamy napastnika na miarę Liverpoolu.
Bardzo fajnie, że po strzeleniu pierwszej bramki nie cofnęli się, tylko dalej cisnęli do przodu, bo bałem się strasznie scenariusza 1-0, murujemy i potem z dupy gol na 1-1.
Ibe - ale z chłopaka będziemy mieli pociechę, chodzi tak że czasem się ze Sterlingiem myli.
Ogólnie z przodu Sturridge, Coutinho, Sterling i właśnie Ibe (mam nadzieję) będą stanowić o tym, że wejdziemy do tego top 4! YNWA!
Kavadro 31.01.2015 17:59 #
Balotelli płakał jak widział.
A_Boone 31.01.2015 17:59 #
Czasami mu jeszcze piłka odskakiwała, ale powrót po takiej przerwie był REWELACYJNY! Jak złapie rytm meczowy, to jedziemy z koksem po całości!
redhuman 31.01.2015 17:59 #
AnfieldRoad 31.01.2015 17:59 #
Ding Dong bitches! Sturridge is come back !
Krdk88 31.01.2015 18:00 #
Wreszcie Rodgers miał nosa do transferów. Będą ludzie z tego Sturridge'a i Ibe'a.

Tak na poważnie, to po wejściu Daniela od razu zrobiło się więcej miejsca dla Cou i Sterlinga. Ibe dobre wejście, więc ta cała perełka za 20 baniek musi się sprężyć, żeby nie stracić miejsca w pierwszym składzie.
żółtoczerwony 31.01.2015 18:00 #
Kto też nie odróżniał Ibe od Dannego? I kto też wstał żeby tańczyć z Danielem? :)
A_Boone 31.01.2015 18:00 #
jarojcp3 - nie widziałem Twojego posta, sorki za papugowanie.
Ibe młodszy brat Sturridga czy jak?
wyglądają prawie identycznie żeby jeszcze tylko młody szedł śladami Daniela to już wgl bedzie rozpierdol.
Lewy77 31.01.2015 18:07 #
Odszedł Król...Wrócil Król ;)
Miłosz8 31.01.2015 18:08 #
Jak coś to: Balotelli płakał jak oglądał...Gimbaza...
reddsPL 31.01.2015 18:09 #
To się nazywa powrót !
PUMA 31.01.2015 18:10 #
Stu is back!
PyrkaLFC 31.01.2015 18:13 #
Oj Miłosz8, z Twoim poczuciem humoru jest chyba jak z formą Balotelliego :P Dobry mecz, Sakho mega, Cou 2 asysty ( w tym I z kosmosu) Stu z golem i MIGNOLET PIĄSTKUJĄCY NA CHYBA 13 METRZE! Byle tak dalej :)
Lyzwa7 31.01.2015 18:14 #
Sakho MOTM, świetna współpraca Cou i Sterlinga. Najgorzej Lallana, Marković też nie najlepiej sobie radził, za dużo niedokładności w jego grze, ale still better than Johan.
No i Mignolet walczy o złote rękawice.
sadek1313 31.01.2015 18:14 #
Jak to bylo?
Bedzie bedzie TOP4 beda brameczki bo Sturridge wrocil!!!!
Robociarz 31.01.2015 18:18 #
WRACAMYYYYYYYY!!!!!!!!!!
remekiusz 31.01.2015 18:20 #
Stu zrobił w 20 minut więcej niż Borini, Lambert i Balo przez pół roku.
masterkik 31.01.2015 18:21 #
Mamy napastnika co działa!!!
RK23 31.01.2015 18:26 #
Lallana słabo, Moreno także. Sądziłem że Brendan zdejmie Hiszpana nie Markovicia. Głównie podania do tyłu brak odwagi na rajdy do przodu. Najlepszy dla mnie z przodu Sterling z tyłu wiadomo Sakho. Alex Song by się nam przydał.
saintlfc 31.01.2015 18:27 #
Tak mało bramek w ostatnim czasie tracimy dzięki Sakho, wystarczyło zobaczyć różnicę kiedy wszedł za niego Glen z Chelsea. Teraz gdy wrócił nas najlepszy napastnik możemy być pełni optymizmu :)
klosiek 31.01.2015 18:31 #
Na plus prawie wszyscy ,serio ? Lallana, Markovic ,Can cieniowali cały mecz :x
Marcel 31.01.2015 18:34 #
Ale Coutinho złapał formę bezapelacyjnie najlepszy okres brazylizjczyka na Anfield, jak zapierd@l@ to aż miło patrzec. Koleś ma magiczne ostatnie dotkniecie, jakby utrzymał obecną formę a z przodu miał Sterilnga i zdrowego Stu to o ofensywę jestem spokojny. Defensywa bardzo przyzwoicie, Sakho z lewej i Can z prawej jest naprawdę dobrze. Johnson, Lovren i Balo reszte sezonu obejrzą z ławey przy wreszcie dobrze wyglądającej druzynie o formacji. Nie popadajmy w samozachwyt bo jest co odrabiać, sezon jeszcze długi a jest o co grać.
Lyzwa7 31.01.2015 18:35 #
Klosiek- Can się potem ogarnął i grał dobrze, dodałbym do Twojej wyliczanki Skrtrela, który miał 2-3 odpały.
orskiba 31.01.2015 18:38 #
Wszystko super tylko ten lucas na srodku ;/ ani strzału porządnego nie odda ani podań otwierających bramke nie zagra, i jeszcze te faule przy naszym polu karnym. Ile razy stacimy bramke przez jego faule. trzeba na srodek pomocnika z prawdziwego zdarzenia. teraz bolton i pewnie rotarcja w skladzie
ps: Ibe super zawodnik bedzie
maz78 31.01.2015 18:39 #
Sakho kozak,gdy widze go w skladzie nie boje sie o nasza defensywe.Ogolnie bardzo podoba mi sie 3-ka z tylu.Daniel wejscie smoka,prawdziwy snajper.Wazne 3pkt.oby tak dalej.
jedej93 31.01.2015 18:49 #
Jak dla mnie to najlepszy na boisku Mignolet ! Pewny punkt naszej drużyny dzisiaj
orskiba
Serio ?? Lucasa się czepiać przy jego obecnej formie to zdecydowanie przesada;/ ja się tylko zastanawiam kiedy Markovic będzie miał chociaż 50% celnych podań i proszę żeby tą naszą trójeczke z przodu omijały kontuzje szerokim łukiem :D
Lyzwa7 31.01.2015 19:56 #
Dzisiaj miał 25/32 celnych podań, więc trochę więcej niż połowę...
kulsky 31.01.2015 20:27 #
Oh jak dobrze, wreszcie wraca Liverpool. Nie ma Allenów, Lovrenów, Johnsonów, Gerrarda na dm'ie i wszystko gra(no może oprócz wykończenia jak zawsze, ale Starydz to na złoty lek). Dobrze, ze wraca, bo mozna powiedziec, ze do tej pory gralismy bez napastnika :|
mchu 31.01.2015 20:56 #
beyker 31.01.2015 21:19 #
Na przestrzeni całego spotkania Liverpool był zdecydowanie lepszą drużną. Łącznie 21 oddanych strzałów, ze skutecznością podań na poziomie 84% robi wrażenie. Gdyby jeszcze wykorzystywać stwarzane szanse (z West Hamem dziesięć), to TOP4 byłoby na wyciągnięcie ręki. Oby powrót Sturridge`a okazał się długo wyczekiwanym lekarstwem.
devildan 31.01.2015 22:11 #
Czy tylko ja mam wrażenie że mamy dobre wyniki wtedy gdy SG #8 nie gra w pierwszym składzie??
lfcarty 01.02.2015 07:12 #