05.05.2024
17:30

Osób online 1023

Remis po 45 minutach

The Reds remisują 1:1 w spotkaniu przeciwko zespołowi Tottenhamu Hotspurs. Liverpoolczycy objęli prowadzenie w 15 minucie, kiedy płaskim strzałem Hugo Llorisa pokonał Lazar Marković. Dziesięć minut później po błędzie Mamadou Sakho wyrównał Harry Kane.

Liverpool miał kilka szans na zdobycie bramki, a powracający po kontuzji Daniel Sturridge mógł zejść do szatni z hat-trickiem, jednak jego strzały były zbyt słabe, bronione przez Llorisa, a w ostatnich sekundach pierwszej połowy po strzale piętą Anglika piłka trafiła w słupek bramki Kogutów.

Komentarze (27)

Bartek97sz 10.02.2015 21:49 #
Sakho niech buty zmieni
AirCanada 10.02.2015 21:49 #
Wpuściłbym mimo wszystko Allena za Gerrarda na drugie 45 minut.
paranormalnY 10.02.2015 21:50 #
No panie W. Henry wyciągamy książeczkę czekową i wręczamy Brendanowi blankiecić in blanco na Kane'a
HyppiaYNWA 10.02.2015 21:51 #
widok Ibe opieprzającego Sturridge'a że nie wyszedł do piłki! <3 Uwielbiam tego chłopaka!
marcinn 10.02.2015 21:51 #
W środku pola pustka...
zimowypan 10.02.2015 21:51 #
Niech oni zmienią tą murawę na stadionie, bo przecież oni się tam pozabijają. Co mecz ktoś się ślizga jak na lodowisku.
Kavadro 10.02.2015 21:51 #
Słabo Sakho i Cou ;/ i ten kurwa Kane co za koleś ;o
kubas 10.02.2015 21:52 #
Szkoda , że Sakho i Stu chyba dzisiaj nie chcą wygrać :p Ogólnie to murawa na Anfield wygląda tragicznie
UrbanOn 10.02.2015 21:53 #
Problem to jest taki że lepiej wyglądają w środku pola. Sakho nam się ślizga a Cou nie ma tego ,,magicznego'' podania. Oby Sturridge'owi coś wpadło...
Bartek97sz 10.02.2015 21:53 #
To co panie Rodgersie? Kupujemy tego Kane'a :D
Exol 10.02.2015 21:53 #
Starydżowi wyraźnie brakuje świeżości i ogrania.
Ale kiedyś musi się w końcu rozegrać ;)
staymartyna 10.02.2015 21:53 #
Ibe'go już kocham :) a Sakho dzisiaj zasługuje żeby mu w łeb strzelić, no halo halo budzimy się i gotujemy te koguty!!
tachi 10.02.2015 21:53 #
Coutinho chyba skończyła się mana. A obrona tęskni za Lucasem.
mzteusz 10.02.2015 21:53 #
Mina biegnącego Hendo i obok Gerrarda który nie kwapi sie by pobiec szybciej bezcenna :)
remekiusz 10.02.2015 21:54 #
Sakho łapiący Dembele za nogę. Tego jeszcze nie było.
kulsky 10.02.2015 21:55 #
Sakho... Wyczuwam powrót Lolvrena. Lallana w drugiej połowie, Balotelli raczej nie wejdzie, za duże tempo. Zawiodlem sie na Starydzu, mogl juz dwie na miekko wsadzić.
Skalkaslk 10.02.2015 21:55 #
Henry to powinien teraz zejść do Brendana i mu kazać Gerrarda posadzić, lepszy już Allen, przynajmniej Hendo może się zająć swoimi sprawami.
Mefiuu 10.02.2015 21:57 #
serio ? Sakho ? Ja rozumiem że zje*ał tę sytuację ale się POŚLIZGNĄŁ. Takie rzeczy się zdarzają. Chłop grał świetnie w poprzednich meczach, jedną sytuację spier*olił i już wieszczą powrót Lovrena...
silver7 10.02.2015 21:57 #
A Henderson , to co - święta krowa ? - Każdy kapitana wywala ze składu, a czym Hendo sobie zasłużył, by w nim być ? Chodzi mi o ostatnie występy , jakby coś - zaznaczam w razie W, bo zaraz wparuje obrońca uciśnionych - Lyzwinhio.
ivers 10.02.2015 21:58 #
Nie wygramy tego meczu.Tyle prezentów co nam podarowali,powinno być już ze 3 albo 4 do jednego.Coś czuję,że my im damy jeden prezent ale konkretny.
remekiusz 10.02.2015 21:58 #
Ludzie! Gerrard gra dzisiaj dobrze. To nie jego wina, że Hendo biega wszędzie, tylko nie tam gdzie powinien i Kapitan zostaje sam w środku pola. Ma kilka przechwytów, dobrze się ustawia, gra naprawdę nieźle. Więc schowajcie się z tekstami Brendan zmień Gerrarda, Już wolę Allena, itd. Patrzcie obiektywnie!
KrzysieG 10.02.2015 21:59 #
Marković i Ibe najmłodsi i najlepsi na boisku :D
AgentTomek 10.02.2015 22:00 #
Oglądałem ostatnie 20 minut 1 połowy i nie wiem, za co krytyka leci na Stevena. Zawalił 1 podanie, poza tym parę bloków i odbiorów, natomiast Henderson przez ten czas się niczym nie wyróżnił... Mógłby ktoś dokładnie opisać, jak straciliśmy bramkę, bo jak włączyłem transmisję to już było 1:1

Sturridge może nie jest jeszcze zbyt sprawny fizycznie, ale i tak daje więcej, niż reszta naszych napastników mogłaby dać. Spójżcie np. na akcję Ibe zakończoną strzałem- to że miał tyle miejsca to zasługa Markovica i Daniela.
redhuman 10.02.2015 22:02 #
Zgadzam się z AirCanada, wpuścić Allena za Gerrarda. Albo nawet Balo, też się nie rusza, ale za to większy i silniejszy jest, gorzej nie będzie. Stan murawy rzeczywiście paskudny, na Anfield pracuje chyba sabotażysta. Mecz naprawdę fajny, Ibe pokazuje ikrę, będą z niego ludzie. Jak Coutinho przypomni sobie magię to w końcu i Sturridge coś strzeli, z Tottenhamem nie wygrać nie wypada.

Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (25)