05.05.2024
17:30

Osób online 1248

Do przerwy bez bramek

Podopieczni Brendana Rodgersa remisują bezbramkowo po 45 minutach rewanżowego spotkania 1/16 finału rozgrywek Ligi Europy z drużyną Besiktasu Stambuł. The Reds byli w pierwszej połowie lepszym zespołem, jednak pomimo kilku groźnych sytuacji nie potrafili oni objąć prowadzenia.

Komentarze (21)

Izzy 26.02.2015 19:47 #
Oni wypasają kozy na tej murawie, że taka genialna?
prosper 26.02.2015 19:47 #
Sturridge chyba chce okiwać cały świat
Swiader92 26.02.2015 19:47 #
Aaa ten Sturridge kombinuje....
tartak26 26.02.2015 19:48 #
Ale wpieniają mnie nasze dwie czarne gwiazdeczki.Super moreno i o luju...Lovren.Ballo dobrze
Kochas1994 26.02.2015 19:48 #
Mamy przewagę ale jak na razie 0-0.Sturridge miał dwie okazje i nic z tego za dużo przekładał piłkę,mam nadzieje że jakąś bramkę strzelimy i niech rezerwowi wejdą aby inni mogli odpocząć przed meczem z City
ragnarok 26.02.2015 19:48 #
Sturridge kiwa się z samym sobą :D
Pluton 26.02.2015 19:49 #
Was tez tak wkurwiaja komentatorzy ?! Zamiast gadac o przebiegu meczu pierdziela w kolko, o Balotellim.
kubinho997 26.02.2015 19:56 #
jak ja slysze tekst, ze po 3 meczach przegranych (z czego 2 po 1:0) wlasciciele sie beda zastanawiac nad zmiana trenera, to mam dosyc. nahorny to jest taki kretyn ze szkoda gadac...
bardziej od Stu drazni mnie Balo - pierwsze 10 minut, jazda bez trzymanki
A_Boone 26.02.2015 19:57 #
Lovren dzisiaj bardzo pewnie, póki co, ale na razie nie chcę go przechwalać, żeby nie zapeszyć. Balo przez tą żółtą kartkę i strzał a'la Budowlani chyba nie wejdzie na drugą połowę. Sterling bez formy, Ibe niewidoczny, a Stu potrzebuje jeszcze paru meczy, żeby się rozbujać, Can dzieli i rządzi póki co, reszta bez zarzutu. Dograjmy tak spokojnie drugą połowę i będzie dobrze, tym bardziej że tamci nie bardzo się kwapią, żeby coś zdziałać. Póki co, jest dobrze, zobaczymy dalej.
777daw 26.02.2015 19:57 #