LIV
Liverpool
Premier League
27.12.2025
16:00
WOL
Wolverhampton Wanderers
 
Osób online 940

Wenger: Powróćmy w dobrym stylu


Arsène Wenger liczy na to, że jego podopieczni po dwóch tygodniach przerwy w Premier League zaznaczą swój powrót do gry w lidze dobrym i przede wszystkim zwycięskim występem w sobotniej rywalizacji z Liverpoolem.

Kanonierzy przed przerwą reprezentacyjną zaliczyli 6 z rzędu zwycięstw i francuski menadżer liczy na kontynuowanie dobrej serii w weekendowym starciu z the Reds.

- Bez wątpienia to wielki mecz, który będzie dla nas okazją, by kontynuować serię zwycięstw. Jesteśmy w bardzo dobrej formie i zamierzamy to potwierdzić sobotnim spotkaniem.

- Liverpool to znakomity rywal, lecz zagramy na Emirates i zamierzamy wykorzystać ten rodzaj przewagi.

- Zdajesz sobie sprawę, że po reprezentacyjnych przerwach, ważne jest, by odpowiednio zaznaczyć swój powrót do Premier League.

Ewentualna wygrana pozwoliłaby Arsenalowi zwiększyć swoją przewagę nad Liverpoolem do 9 punktów, lecz Wenger nie zamierza bawić się w wyliczanki.

- Nie skupiamy się teraz na żadnej formie matematyki - kontynuuje boss the Gunners.

- Będziemy mieli na to chwilę po meczu. Dla nas w tym momencie liczy się zwycięstwo i odpowiednia jakość występu. Zależy nam, by podtrzymać odpowiednią serię, którą wykreowaliśmy sami w ostatnim okresie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

ragnarok 03.04.2015 00:21 #
nie wiadomo, na czyje potknięcie liczyć. jeśli arsenal ani united się nie złamie, to ciężko będzie zakończyć ten sezon w top 4, takie mecze jak ten z londyńczykami powinniśmy wygrywać...
żółtoczerwony 03.04.2015 00:41 #
Moją największą nadzieją na wygraną w tym meczu jest Wenger, nie jest na poziomie taktycznym najlepszych trenerów, więc Rodgers może go rozpracować, wyłaczyć z gry najlepszych graczy kanonierów i coś ukąsić.

Pozostałe aktualności

Wiadomość Arne Slota do kibiców (0)
25.12.2025 13:54, Bartolino, liverpoolfc.com
Wieści kadrowe przed starciem z Wolverhampton (0)
25.12.2025 13:22, Bartolino, liverpoolfc.com
Frimpong o powrocie do gry (0)
24.12.2025 16:24, BarryAllen, liverpoolfc.com
Milan rozwiązał kontrakt z Origim (5)
24.12.2025 11:34, AirCanada, The Athletic
Drobna kontuzja Konaté (12)
24.12.2025 11:28, AirCanada, thisisanfield.com
Życzenia Świąteczne (19)
24.12.2025 09:40, AirCanada, własne
Wideo z dzisiejszego treningu (1)
23.12.2025 23:51, Piotrek, liverpoolfc.com