05.05.2024
17:30

Osób online 1094

Remis na Stamford Bridge

Podopieczni Brendana Rodgersa zremisowali 1:1 z prowadzoną przez Jose Mourinho Chelsea Londyn w meczu 36. kolejki angielskiej Premier League. Bramki w pierwszej połowie zdobyli kapitanowie obydwu drużyn, najpierw strzałem głową Mignoleta pokonał John Terry, a potem pięknym za nadobne odpłacił się Steven Gerrard.

Wynik spotkania w dobrym stopniu pokazuje to, co działo się na boisku. W drugiej połowie liverpoolczycy starali się przycisnąć i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, jednak zabrakło dokładności w grze ofensywnej The Reds.

Dzisiejsze spotkanie będzie szczególnym dla młodego Jerome'a Sinclaira, który zadebiutował dziś w rozgrywkach Premier League zastępując w 68. minucie Rickiego Lamberta. Owacjami na stojąco w drugiej połowie został także pożegnany Steven Gerrard.

Remis w dzisiejszym spotkaniu oznacza, że szanse The Reds na zakończenie sezonu w TOP 4 są już tylko matematyczne.

Komentarze (23)

josif 10.05.2015 18:54 #
ligo europy witaj!
AdasLFC7 10.05.2015 18:55 #
Ładny obrazek jak kibice Chelsea oklaskiwali Gerrarda : )
Bartek97sz 10.05.2015 18:55 #
i w czym Lambert był lepszy od Sinclaira na boisku? :P
grochu11 10.05.2015 18:56 #
W sumie mam gdzieś LM w tym sezonie, lepsze nic niż kolejna kompromitacja w Europie.
silver7 10.05.2015 18:58 #
Choć pojawiły się gwizdy od tępaków, to jednak zostały zagłuszone przez gromkie brawa dla niewątpliwie jednego z najlepszych piłkarzy BPL .
RK23 10.05.2015 18:58 #
remis lepszy niż porażka.
charlie1001 10.05.2015 19:00 #
Lambert dzisiaj grał, ktoś tu chyba sobie ze mnie jaja robi. Szacunek dla Stamford za owacje dla Steviego.
GUNS 10.05.2015 19:02 #
kolejny mecz z chelsea bez wygranej... mogłem obstawić u buka bo wiedziałem że tak będzie eh. Ale dobry i punkt ! next year panie i panowie!
Lfc-FreaK 10.05.2015 19:05 #
Jednak nie ma głupszego stworzenia na tej planecie niż kibic chelsea.
Myslałem, że banner z Torresem jaki skopiowali parę lat temu był szczytem debilizmu, ale jak dziś zobaczyłem plakietki przedstawiające wpadającego w poślizg Gerrada "Causion - Steven Gerrard" to padłem.
Jakby totalnie nie pamiętali jak ich własny Terry zjebał im w ten sam sposób finał LM.
Banda najemnych pajaców, prowadzona przez jeszcze większego pajaca, których właścicielem jest ruski złodziej - ot cała chelsea :)
redhuman 10.05.2015 19:12 #
Zagraliśmy bez kompleksów na stadionie mistrza, to się chwali. Ale znów zawiodła skuteczność. Brawa dla Stevie'go, bramka przeciwko Chelsea to coś, choć jeśli chodzi o resztę gry to było kiepsko. Jest to też wina pozycji, na jakiej zagrał. Lambert słabo, Lallana fatalnie. Adam niby robi szum z przodu, ale zwykle jest on nieefektywny i kończy się tuż przez lub za linią pola karnego wpadką. Już Johnson stwarzał z przodu większe zagrożenie. Ogólnie wracamy z podniesionymi czołami, ale po ostatnich meczach niewiele to znaczy, ten sezon jest przegrany.
nothing14 10.05.2015 19:24 #
Nawet kibice Chelsea potrafią wyrazić szacunek dla Stevena (pomijam tu oczywiście "firmowych" fanów the Blues, czyli tych pozbawionych mózgów i chociażby odrobiny przyzwoitości, których nawiasem mówiąc (jak wielu rzeczy związanych z tym klubem) nie znoszę jak malo czego), a czego nie potrafi zrobić dość spora grupa "prawdziwych" kibiców odwiedzających tę stronę. Trochę smutne, nie? Zwłaszcza jak sobie pomyśle ze za dwa tygodnie to wszystko sie naprawdę skończy...
nothing14 10.05.2015 19:32 #
A odnośnie wydarzeń na boisku to chłopcy zagrali bardzo przyzwoicie. Paradoksalnie po zejściu Lamberta i Lallany nasza gra z praktycznie sie skończyła. Ale wiadomo, nie możemy wymagać aby to akademia wygrywała mecze z Chelsea. Najbardziej irytował mnie dzis Henderdon. Pomijając bramkę ofc, był strasznie ospały. Podobnie Can. Na plus zdecydowanie Martin, a także chwilami Glen i Raheem.
nothing14 10.05.2015 19:33 #
@waski8 - Podobnie jak i Ty.
PUMA 10.05.2015 19:35 #
Ten wynik to max. obecnych możliwości LFC na miarę LE.
burmanek8 10.05.2015 19:45 #
Mówcie co chcecie, druga połowa pokazała, że możemy grać nieźle, potrzebujemy tylko kilku wzmocnień.
ricochet 10.05.2015 20:02 #
nothing14 - niepotrzebnie wymierzony pstryczek w Gerrarda. ;)
pawi 10.05.2015 20:16 #
odszedl rush , byl fowler , po nim owen , pozniej torres a po nim suarez i sturidge w miedzy czasie jeszcze baros , crouch i cisse , LFC od dawna mial super napastnikow w tym sezonie ktos zapomnial dokupic danielowi partnera na czas urazow .. oby nastepny sezon byl lepszy i tak cud ze jestesmy na 5 miejscu bo sklad mamy na 7-8
miśted 10.05.2015 21:49 #
@waski8 - Ty jesteś największym zerem zalogowanym na tej stronie.
saintlfc 10.05.2015 23:05 #
a ja tam jestem dumny, że chociaż jesteśmy w Lidze Europejskiej na przyszły sezon bo faktycznie Liga mistrzów jeszcze chyba za duża na nas jest ale miło będzie oglądać nasz klub w te czwartkowe wieczory :) Oczywiście żal meczów jak z Hull czy WBA no ale już nic nie zrobimy
lineker 10.05.2015 23:30 #
Zamilcz waski
slobo 11.05.2015 00:17 #
Ciekawe spostrzeżenia waski8,dzięki że się z nami podzieliłeś.
Możemy Ci jeszcze jakoś pomóc?
Lewy77 11.05.2015 00:21 #
waski8...Twój nick widzę ma wiele wspólnego z Twoim mózgiem więc leć na stronę CFC pisać swoje wypociny. Steven dostał już wystarczająco za swoje wpadki również na tym forum i innych fejsbukach. Wiruj stąd i nie pokazuj się nigdy więcej bo z miejsca widać że nic pozytywnego tutaj nigdy nie wniesiesz.
Hasan 11.05.2015 01:06 #
Może warto w końcu wziąść ligęeEuropy na poważne. Jeśli ja wygramy to nie uzna tego z naszą porażkę. Wszak to daje nam z automatu ligę mistrzów w kolejnym sezonie. Grając w lidze to nie takie proste zdobyć top 4 jeśli na dwa mecze z West bromem i Hull city zdobywa się tylko punkt bramka Gerarda mnie tak ucieszyła ze miałem wynik meczu na 2 miejscu. Czapki z głów panie Steven, rzadko zostaje sięllegendą za życia. Gdyby żył w Polsce to po śmierci pochówek na Wawelu byłby koniecznością. Brać się w garść 2,3 przyzwoite transfery i wracamy do gry po letniej przerwie:)

Slot: Możecie nazywać mnie Arne  (1)