LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 1586

Boss: Gerrard stanowi przykład


Brendan Rodgers nie ma wątpliwości, że profesjonalizm prezentowany przez Gerrarda będzie miał wpływ na pozostałych zawodników, którzy mogą się wzorować na kapitanie po jego odejściu.

Pomocnik w sobotę zanotował swój 709 występ w barwach Liverpoolu będący jednocześnie jego ostatnim na Anfield i kończącym pewną epokę w dziejach klubu.

Wspaniała postawa na boisku musi być poparta ciężkim treningiem każdego dnia tygodnia, czego idealnym przykładem jest Steven Gerrard.

- Stevie stanowi wzór do naśladowania. Standardy, które ustanowił są na najwyższym możliwym poziomie – mówi Rodgers.

- Nigdy nie odpuszczał treningów. Widząc to młodzi piłkarze wiedzą co zrobić, aby stać się zawodnikami światowego formatu.

Oczy wszystkich były zwrócone w sobotę na Anfield i ostatni pojedynek Gerrarda na swoim ukochanym obiekcie zanim przeniesie się latem do LA Galaxy.

Pożegnanie Anglika zostało mocno zepsute przez postawę piłkarzy, którzy ulegli 3:1, Crystal Palace.

Wynik zszedł jednak na drugi plan po końcowym gwizdku i ostatnich słowach Gerrarda, którym towarzyszyły ogromne owacje.

- Zawsze spisywał się fantastycznie. Praca z nim była dla mnie wielkim przywilejem.

- Fani byli fantastyczni i zafundowali Stevenowi wspaniałe pożegnanie. Szkoda, że drużyna nie zdołała uzyskać lepszego rezultatu na boisku.

- Dzięki niemu zrozumiałem co jest ważne w tym klubie oraz lepiej poznałem jego historię.

- Mieliśmy dobre relacje więc będzie mi go brakowało. Steven podobnie jak ja jest bardzo otwartym człowiekiem. Zabraknie nam jakości, którą wnosił do gry Liverpoolu.

- Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, ponieważ mamy do rozegrania mecz ze Stoke. Nasza determinacja, aby go wygrać jest jeszcze większa niż poprzednio.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

Tommyy 18.05.2015 18:02 #
Gerrard najlepszy i legenda na zawsze itd.

"Nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, ponieważ mamy do rozegrania mecz ze Stoke. Nasza determinacja, aby go wygrać jest jeszcze większa niż poprzednio."

Za to to zdanie mnie niszczy. Jeśli nie liczyć meczu z Chelsea (wyjątek) to ostatni mecz z determinacją zagraliśmy jeszcze przed Swansea. Przy takiej determinacji lepiej nie wychodzić na boisko.

Pozostałe aktualności

Oficjalnie: Morton odchodzi do Lyonu (0)
05.08.2025 20:27, Matt_ityahu1892, Liverpoolfc.com
Młodzież pewnie pokonuje Fleetwood Town (0)
05.08.2025 18:37, Bartolino, liverpoolfc.com
Newcastle pogodzone z odejściem Isaka (6)
05.08.2025 13:00, ManiacomLFC, thisisanfield.com
Wymowne zachowanie Darwina (2)
05.08.2025 12:51, Maja, thisisanfield.com
Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com