05.05.2024
17:30

Osób online 1058

Liverpool prowadzi 3:1 do przerwy

Liverpool rozgrywa póki co bardzo dobre spotkanie przeciwko Manchesterowi City. The Reds wyszli na prowadzenie dzięki samobójczym trafieniu Mangali, ale dzięki dobrej grze zdołali zdobyć jeszcze dwie bramki. Coutinho i Firmino zdołali pokonać Joego Harta. Agüero ładnym uderzeniem przedłużył nadzieje Obywateli na korzystny rezultat.

Komentarze (30)

Bartek97sz 21.11.2015 19:18 #
Oooo Panie!
użytkownik zablokowany 21.11.2015 19:18 #
Radbug 21.11.2015 19:19 #
Ależ płynnie gramy w ataku. Piękne prostopadłe podania.

Po cholerę nam napastnik? :p
damiand 21.11.2015 19:19 #
City wyraźnie zdeprymowane agresją The Reds!
krystianYNWA 21.11.2015 19:19 #
brazyliana w postaci Coutinho i Firmino wygląda świetnie ;)
despero 21.11.2015 19:19 #
ja pierdole!!! obudzcie mnie bo to chyba sen:)
AgentTomek 21.11.2015 19:20 #
Emre Can- no look pass piętką stojąc tyłem do bramki, które wyprowadza dwóch zawodników przed całą linie obrony *.*
wesam 21.11.2015 19:20 #
Żaden Sturridge żaden Benteke niech trwa brazylijskie show!!!
BardejoV 21.11.2015 19:21 #
O chuj ale gramy
RK23 21.11.2015 19:21 #
I co panie Sterling - zatkało kakao? Mina bezcenna :v
Lfc-FreaK 21.11.2015 19:22 #
spokojnie, jeszcze kupa czasu i sądząc po ostatnich minutach widać, że ManC się rozpędza. Gwizdek przyszedł w dobrym momencie.
Teraz najważniejsze szybko strzelić, bo jeśli nie to będzie ciężko.
reddsPL 21.11.2015 19:22 #
Czerwona 'Braziliana' Coutinho i Firminio!! City nie istnieje, a gola zdobyli tylko dzięki geniuszowi Aguero. Jedziemy z nimi po przerwie!
klosiek 21.11.2015 19:22 #
Piękna gra. Szkoda ,że nawet jeśli wygramy to po tej pięknej grze będziemy i tak w czarnej dupie na 8 miejscu.
Marcos71 21.11.2015 19:22 #
@Radbug
Za czasów Bredzia się sraliście, że nie ma napastnika XD
saintlfc 21.11.2015 19:23 #
a miałem w planach puścić handicap na nas kurs 9 :) szkoda tej straconej bramki na pewno drgnie to City, ale jest pięknie brawo panowie <3
Radbug 21.11.2015 19:23 #
Co tu mówić KATASTROFA. Jak można tak marnować sytuację! Powinno być 0-5. No i co za słabiaki-znowu bramkę stracili! Klopp out!!! :D
Bonkil 21.11.2015 19:23 #
nie wiem jak wam ale dla mnie te trzy gole to mało !!
holek777 21.11.2015 19:23 #
Chyba śnie LFC LFC LFC !!!
sebastianox 21.11.2015 19:23 #
Dzis to konkretna gra oby 2 polowa wygladala tak samo ;)
holek777 21.11.2015 19:24 #
majumaj 21.11.2015 19:24 #
Wszyscy się zachwycają naszą ofensywą, i słusznie :) ale Skrtel jaką robotę odwala to pewnie mało kto zauważył.
redhuman 21.11.2015 19:25 #
Zajebiście, ofensywa - magia. To, co dzisiaj wyprawiali Cou, Firmino i Can, to się na Nobla nadaje. Jedziemy jak w najlepszych momentach 2013/14, a i tak wtedy na boiskach rywali z top4 nie potrafiliśmy wygrywać. No właśnie, wygrać... Musimy błękitnych ostudzić, bo zaczęli się rozpędzać i gdyby nie gwizdek, to mogłoby się niedługo wyrównać. Te bestie trzeba trzymać na dystans, bramka na 4-1 konieczna, inaczej będzie nerwówka do końca.
paranormalnY 21.11.2015 19:25 #
I to jest heavy metal football, po 30 minutach rywal nie wie jaki jest dzień tygodnia.
petuks 21.11.2015 19:27 #
brawo tak trzymać nie dać się zdominować w 2 połowie i będzie zwycięstwo .
YNWA
hrust 21.11.2015 19:27 #
In your face Raheem :)
Kijoraptor 21.11.2015 19:28 #
@Radbug ... prowokacja ? głupota ?

Dla mnie mecz świetny, podobnie jak z Chelsea, godny rywal, który gubi się przy szybkim presingu. Nie udało się z czystym kontem zejść do szatni, ale wierze, że chłopaki wyjdą skoncentrowani na drugie 45 min. Kloop potrafi :)
stifler 21.11.2015 19:29 #
Pozdrawiam tych którzy by brali remis w ciemno .
LFC LFC LFC!!!
sijdn 21.11.2015 19:29 #
GRAMY ZA WOLNO W OBRONIE! MAM ZŁE PRZECZUCIA. JAK CITY WEJDZIE NA OBROTY TO DEFENSYWA NIE BĘDZIE W STANIE NIC ZROBIĆ. MAM ZŁE OBAWY I ŻEBY TYLKO NA NICH SIĘ SKOŃCZYŁO.

PS: SORRY ZA CAPS.
Abemadło 21.11.2015 19:31 #
Brakuje odpowiednich narzedzi co? Widac narzedzia sa dobre, tylko majster byl kiepski.
silver7 21.11.2015 19:34 #
Kurna , a mogło być 4:0 w pewnym momencie i po zawodach, a tak piłka nadal w grze. Kiedy ten Mignolet nauczy się kopać piłkę, heh.
Radbug 21.11.2015 20:07 #