17:30

Osób online 853

LFC z nagrodą za mecz z City

Jürgen Klopp odebrał w piątek w Melwood nagrodę za najlepszy występ tygodnia przyznawaną przez Stowarzyszenie Menadżerów Ligi. Statuetka dotyczy spotkania Liverpoolu z Manchesterem City na Etihad Stadium.

The Reds po 30 minutach meczu z City prowadzili już 3:0. Po samobójczym trafieniu Eliaquima Mangali swoje trafienia w pierwszej połowie dołożyli Philippe Coutinho i Roberto Firmino.

Przed przerwą wspaniały strzał Sergio Aguero trafił w okienko bramki Mignoleta, ale Martin Škrtel po przerwie mocnym uderzeniem w polu karnym Joego Harta ustalił wynik spotkania i pogrzebał szanse Obywateli na korzystny rezultat.

The Reds do zdobycia statuetki zostali wytypowani przez pięcioosobowy panel Stowarzyszenia Menadżerów Ligi (League Managers Association) pod wodzą przewodniczącego Howarda Wilkinsa, a także Sir Alexa Fergusona, Joego Royle'a, Dave'a Dassetta i Barry'ego Foxa.