05.05.2024
17:30

Osób online 1103

Do przerwy 1:1

Liverpool po dość słabej pierwszej połowie remisuje na Emirates z Arsenalem 1:1. W 28. minucie Simon Mignolet obronił rzut karny wykonywany przez Theo Walcotta, lecz zaledwie kilkadziesiąt sekund później Anglik po błędzie obrony ostatecznie pokonał Belga. Do remisu doprowadził tuż przed przerwą Coutinho, popisując się cudownym strzałem z rzutu wolnego.

Komentarze (30)

burmanek8 14.08.2016 17:50 #
Całe szczęście, że Moreno daje tak szybko argumenty ku temu, że MUSIMY kupić nowego LO, przynajmniej jest jeszcze trochę czasu. A na drugą połowę musi wejść Can, bo środek bez niego niestety nie istnieje...
kamil007 14.08.2016 17:50 #
Ja tu oglądam
gertar 14.08.2016 17:50 #
Ten moment, gdy oglądając grę Moreno, na poważnie marzysz o transferze Wawrzyniaka...
Bartek97sz 14.08.2016 17:50 #
Origi i Can mile widziani w drugiej połowie
kulsky 14.08.2016 17:50 #
Eh... Brak srodka pola i lewego obroncy niestety widac. Dwie dziesiątki i b2b na pomocy, jeb.bany sabotażysta na lewej stronie obrony i mamy konsekwencje. Jak nie kupimy lewego obrońcy to ja tego nie zniose.
koka 14.08.2016 17:50 #
Przegrywamy środek boiska.. Moreno <3
HyppiaYNWA 14.08.2016 17:50 #
Moreno, skończ Pan, wstydu oszczędź..
Jedi13 14.08.2016 17:51 #
jako fan LFC powinienem wspierać naszych zawodników, ale ...

HyppiaYNWA 14.08.2016 17:51 #
btw, Brawo Szymek, póki co hejterzy dupa cicho.
adiczny 14.08.2016 17:51 #
Kiepsko - Moreno, Lallana i Wijnaldum. Miałem zamiar dopisać jeszcze Coutinho, kiedy błysnął geniuszem ;)
Na plus - Firmino, Mignolet i Clyne.
Henderson próbuje coś robić. Reszta przeciętnie.
talib696 14.08.2016 17:52 #
Can/origi za lallane + trent za moreno a clyne na lewą i mecz bedzie do wygrania
kubaburza 14.08.2016 17:52 #
3 zmiany i jedziemy z nimi
Moreno za kogokolwiek
Lallana za Origiego
Wijnaldum za Cana

Jak nie lubie hejtu na moreno tak mu sie dzisiaj należy.. karny to raz
dwa to cała wina jego przy golu bo zgubił wallcota ..

Coutinho "jak co roku Vivaldiego" :D
Lfciorek 14.08.2016 17:53 #
Szkoda, że wysiłek Mingoleta poszedł na marne. Chaos po rzucie karnym był ogromny, strata Lallany i "krycie" Moreno... jak zwykle Ci sami aktorzy w swoich popisowych rolach. Całe szczęście aktor Coutinho też wystąpił.
klimat1g 14.08.2016 17:54 #
Niestety koszmary z poprzedniego sezonu nadal aktualne.
Chodzi mi oczywiście o Moreno i jego brak mózgu, oraz nasz środek pola który przy tlenionym i kręconym z Arsenalu wygląda blado.
Lallana out-fryzurka to nie wszystko. Trzeba coś jeszcze pokazać.
RK23 14.08.2016 17:54 #
Lucas Musisz!
Jedi13 14.08.2016 17:54 #
Jak Lallana ma coś pokazać skoro piłka nie może przejść prze linię pomocy.
ricochet 14.08.2016 17:54 #
Coutinho z wolnego jak niegdyś Gerrard z Aston Villą na początek sezonu. Nie jest źle póki co.
konriqe 14.08.2016 17:55 #
Jak najszybciej Can na srodek bo Hendo meczu nie skonczy. Stara sie ale dm nigdy chyba nie bedzie. I niech juz adas zejdzie bo to sie na pewno dobrze nie skonczy
AgentTomek 14.08.2016 17:56 #
Ja piernicze, już wolałbym Wawrzyniaka za Moreno, w życiu nie widziałem głupiej grającego zawodnika.

Nie ma pomocy. Jeśli ktoś oglądał Newcastle w zeszłym sezonie, to beznadziejna gra Wijnalduma nie powinna go dziwić, Hendo też bardzo słabo. Nasz najlepszy pomocnik siedzi na ławce i widać ogromną różnicę bez niego. Lallana bawi się w swoim stylu, niestety pod naszą bramką i w konsekwencji mnóstwo głupich strat

A Coutinho udowadnia, dlaczego zawsze powinien grać, kiedy jest zdrowy. Może go nie być przez pół meczu, ale każdy jego kontakt z piłką w okolicy 30 metra od bramki to realne zagrożenie
TheGod 14.08.2016 17:56 #
Coutinho to sobie miejsce na ten faul wybrał. Niezle "Magic" Jurgen ich po pyskach wystrzela I na koniec 1:3...;)
Damian1892 14.08.2016 17:56 #
Coutinho i mamy bramke sezonu. Nie mamy lewego obroncy ... Moreno jest za słaby karny a pozniej bramka na jego konto
kulsky 14.08.2016 17:56 #
Manninger za Moreno na LB i jedziemy.
TheGod 14.08.2016 17:57 #
Szpilu97 14.08.2016 17:58 #
Co jak co ale ten sędzia to KRETYN na skale światową. Gość wygląda jak z psychiatryka i tak samo sędziuje.
HyppiaYNWA 14.08.2016 17:58 #
Shamal George za Moreno XD
Licznerek 14.08.2016 17:58 #
Jak ktoś ma jakiegoś lewonożnego znajomego potrafiącego grać w piłkę, to niech podeśle jego CV na [email protected].
damiand 14.08.2016 17:59 #
HyppiaYNWA
Nie bądź śmieszny. Takiego karnego to większość bramkarzy wyciągnie. Mignolet jest dobry póki jedynym w czym się ma wykazać to są strzały, które wymagają dobrego refleksu. Natomiast gdy np. trzeba wybić dokładnie piłkę to kopie byle w środek i daleko.
Mignolet pokazał co "potrafi" gdy się położył przy kolejnym strzale Walcotta.
kubaburza 14.08.2016 18:01 #