05.05.2024
17:30

Osób online 1006

Przegrywamy do przerwy

Po fatalnym starcie podopieczni Jürgena Kloppa odzyskali właściwy rytm i zaczęli dominować w rywalizacji na Turf Moor, jednakże nie potrafili wykorzystać żadnej sytuacji i w 37. minucie po szybkiej kontrze stracili kolejnego gola.

Podobnie jak w pojedynku z Arsenalem początek spotkania w wykonaniu Czerwonych nie należał do najlepszych. Tym razem już w 2. minucie po błędzie Clyne'a piłkę do siatki Liverpoolu skierował Sam Vokes.

Przez dalszą część pierwszej połowy dominowali the Reds, jednakże wystarczyła strata w ataku, aby po szybkiej kontrze obrońców, a następnie bramkarza Liverpoolu pokonał Grey.

- Karius tym bardziej
- Nasz środek to kpina. Henderson za głęboko, a Lallana i Wijnaldum to na tej pozycji żart.
- Jurgen, ogarnij się, bo za bardzo guardiolisz
alCapone1892 20.08.2016 16:50 #
Swiader92 20.08.2016 16:51 #
Sturridge na rozegraniu to pomyłka jakaś
użytkownik zablokowany 20.08.2016 16:51 #
Damian1892 20.08.2016 16:51 #
Ja pier.... Czy to nadal zeszły sezon ? Zawsze po zwycięstwie z jakimś dobrym klubem następny gramy frajersko jak by zapomnieli ja się podaje. To jest aż nie możliwe . Jak tak można przez tydzień oduczyć się grać? Zapewne po meczu a chciał bym sie mylic
kubaburza 20.08.2016 16:52 #
Oby ta plota z Mustafim była prawdziwa bo Lovren Klavan i Mignolet to mogli by grać w tego krykieta za stadionem Barnley
Damian1892 20.08.2016 16:52 #
ciapek99109 20.08.2016 16:52 #
Firmino w tym meczu to jakies nie porozumienie
sijdn 20.08.2016 16:52 #
JA PIERDOLE. Co to wgl za bramki. Jak dzieci w mgle. Sturidża niech on zmieni na Divocka bo tylko spowalnia akcje i lata wzdłuż boiska.. Bramka Graya... Noł koment.. Tuż to śmiech jest. Albo pokażą jaja i nadrobią albo znając życie przegrają 3:0 a za tydzień ze Spurs wygrają..
Swiader92 20.08.2016 16:53 #
Origi za Sturridga i Can za Wijnalduma i koko dżambo i do przodu
reddsPL 20.08.2016 16:55 #
No niestety zasłużenie kurde.. Czas się obudzić!
banditto007 20.08.2016 16:57 #
Niestety nic się nie zmieniło. Gdy przychodzi nam grać atak pozycyjny to przegrywamy, bo po prostu nie potrafimy tak grać. Nadziewamy się na kontry, a przy naszej obronie to jest wyrok.
ivers 20.08.2016 16:58 #
Trenerzy się zmieniają,piłkarze też,a wyniki i gra od 10 lat(z małymi wyjątkami)ta sama.Ten sezon nie będzie inny,gramy o Ligę Europy i warto oswoić się z tą myślą.
lucimar 20.08.2016 17:00 #
Damy rade panowie spokojnie
mayro78 20.08.2016 17:04 #
Który to już raz Sturige podaje nonszalancko ,jest przechwyt i tracimy bramkę?! A Mingolet wpuszcza wszystko co leci?!
mayro78 20.08.2016 17:17 #
Ten statek nie ma kapitana!
silver7 20.08.2016 17:27 #
80 % posiadania piłki i straszna kupa, że tak powiem. Nie wiem czy Klopp, to faktycznie cudotwórca, skoro nadal kapitanem w jego drużynie jest bardzo przeciętny zawodnik, bez polotu i posłuchu w szatni. Niestety , ale znów zapowiada się sezon w kratkę , ciężkie jest życie kibica Liverpoolu.
LUKASp 20.08.2016 17:34 #