05.05.2024
17:30

Osób online 1086

Nudne derby do przerwy

Po pierwszej połowie na Goodison Park nie byliśmy świadkami bramek. W derbach Merseyside mamy remis 0:0, a sytuacji bramkowych, póki co jak na lekarstwo.

Komentarze (36)

Szpilu97 19.12.2016 21:47 #
Kurde, ale dziś Origi drewniany :( Nic mu zastawka nie wychodzi a Lukaku robi to z sukcesem cały czas.
pinki 19.12.2016 21:47 #
Oczy bolą od oglądania tego meczu...
GUNS 19.12.2016 21:47 #
póki co to trochę nas zaskoczyli naszą własną bronią... oni grają my patrzymy
HyppiaYNWA 19.12.2016 21:48 #
ale jesteśmy bezjajeczni.. boimy się dostawić nogi przez co Everton łatwo odbiera piłkę i wraca pod naszą bramkę.. Firmino nie istnieje. Mane cholernie mała precyzja, póki co jedynie podoba mi się Milner, Klavan, Wijnaldum i Adaś. Oby Klopp opierdolił ich w szatni bo inaczej będzie jedna wielka kupa.
Szmuggi 19.12.2016 21:48 #
Mało szczęścia, mniej rozumu...
Vepson 19.12.2016 21:49 #
Firmino to ja tylko widzialem jak faulowal. Hendo slabo...
Nihilista 19.12.2016 21:49 #
Mecz walki. Myślę, że akcjom Liverpoolu brakuje polotu. Miniole poprawnie, choć nie miał wiele pracy. Klopp przeprowadzi zmiany, wprowadzi Stu i lecimy
kravelin 19.12.2016 21:50 #
Zmęczeni po 3. meczu w tygodniu chyba są. Innego wytłumaczenia nie znajduję.
PiTeRo 19.12.2016 21:50 #
Everton taki niby super extra, a jedyną setkę miał Liverpool, a konkretnie Origi. Taki paradoks.
AgentTomek 19.12.2016 21:51 #
Nudne? To, że nie ma super akcji nie czyni tego meczu nudnym.

Mało pozytywów po pierwszej połowie: Mignolet, Lovren, Clyne i Origi, jedna ładna akcja. Bob ostatnie pare spotkań gra troche, jak głupek orlikowy, który myśli, że okiwa cały świat

Najgorzej prezentuje się pomoc. nie robią żadnej przewagi, nie mają żadnej kontroli nad spotkaniem, Lovren (!!!) częściej rozgrywa piłkę na połowie rywala, niz Hendo i Gjini. Do tego jak zwykle w intensywniejszych meczach uwidacznia się słaba technika Hendo. Nasz kapitan samym przyjęciem zabija mozliwość na posunięcie się w stronę bramki Evertonu.

Liczę na wejście Sturridge'a, więcej opcji nie mamy.
kubaburza 19.12.2016 21:52 #
Sturridge za Wijnalduma i
Moreno za Milnera - tak dobrze widzicie :D
Razack 19.12.2016 21:52 #
Niebieskie nochale zepchnely nas do głębokiej defensywy tyle ze to mieliśmy najgrozniejsza sytuację. Klavan na duży plus...
HyppiaYNWA 19.12.2016 21:52 #
najgorsze, że za bardzo nie ma kogo wstawić za Firmino, ewentualnie Sturridge, Woodburna broń Bóg dzisiaj wpuszczać bo go połamią te kołki z Goodison Park.
RK23 19.12.2016 21:52 #
Nudne? Adrian nie bądź ignorantem. Dla mnie zawodnikiem tego bałaganu w pierwszej połowie jest Klavan, który okazał się nie do przejścia. Oczywiście, kiedy we własnej drużynie za najlepszego zawodnika wskazuje się obrońcę wiedz że nie jest dobrze.
menmoko 19.12.2016 21:52 #
Dla mnie żaden mecz naszego Liverpoolu nie jest nudny :D nawet jak gra wygląda tak jak dzisiaj to siedzę jak na szpilkach, już chyba wolałbym się rzeczywiście nudzić :D
madman99 19.12.2016 21:53 #
przegrywamy po całości środek pola, przez co w zasadzie nie istniejemy w ofensywie i nie potrafimy sklecic akcji, kazdy z przodu gra dzis slabo, a o Wijnaldumie to juz nawet mi sie nie chce pisac, brakuje Cana, świetny mecz stoperow zwlaszcza Klavana, licze na porzadny opierdol w przerwie i agresywny pressing od poczatku, jak to nic nie da moze Sturridge cos pomoze.
HyppiaYNWA 19.12.2016 21:53 #
kubaburza
Stu za Giniego? chcesz żeby LFC popełniło samobójstwo? przecież gra Liverpoolu w tym meczu na dwóch środkowych pomocników to byłby strzał w kolano.
kulsky 19.12.2016 21:54 #
Srodek pola siadł, Lovren musi sam rozgrywać. Origi nie daje sobie rady, strasznie dużo niedokładnych podań, Can i Sturridge w drugiej połowie niech później wejdą.
AgentTomek 19.12.2016 21:54 #
No niestety Firmino musi zostać, bo zabraknie balansu między formacjami. Zaryzykowałbym zejście kogoś z defensywnych pomocników, ale Klopp jest rozważniejszy i tego nie zrobi ;)
Lipaa1960 19.12.2016 21:54 #
Pierwsze 18 minut totalny haos w naszym wykonaniu... osrani przy każdej piłce, byle wybić. Na nasze szczęście w porę się ogarnęliśmy i zaczęliśmy robić swoje. Od początku głośny stadion, dało sie zauważyć, że daje to naszym lekki dyskomfort... smerfy najgroźniejsi na bokach. W szatni pozytywny opierdol od Jurgena i dominacja w drugiej połowie!
roxcod 19.12.2016 21:54 #
Co w wpisujecie? Gra sie tak jak przeciwnik pozwala a Everton gra agresywnie bo to derby tak sie gra. Mądrze w obronie a wynik sie zrobi niebiescy wymiękną!
Hacek7 19.12.2016 21:55 #
to sa derby to jest wojna a wy piszecie kto jak gra nigdy pewnie nie grales w derbach to nie wiesz jak to jest,Klopp teraz wprowadzi zmiany w taktyce bo widac odrazu ze nie daja rozgrywac od tylu przez hendo a teraz to sie zmieni oni sie juz wypopowali i teraz my gramy i strzelamy
bladylfc88 19.12.2016 21:56 #
Nudne derby?? To ze nie idzie i gra LFC sie nie klei to nie znaczy ze nudne, slaby nagłówek i slaba gra w pierwszej połowie, lecz nie widzę tego inaczej jak 3 pkt tego wieczoru ! Nagłówek sie zmieni tak samo jak i gra LFC, Jurek juz tam wie co powiedziec !! Ynwa
ivers 19.12.2016 21:56 #
Jak na razie królem derbów jest chaos.
madman99 19.12.2016 21:58 #
uwaga LiveFan to kibic mułów ma tu tylko robic spiny na forum, poza tym to skonczony kretyn , prosze o dozywotni ban za rasistowski komentarz pod adresem wlasnego pilkarza.
kubaburza 19.12.2016 21:59 #
Popieram madmana.. jak kurwa wogóle można napisać "i w dodatku czarny"?
oles 19.12.2016 22:00 #
LiveFan chyba trochę Cię poniosło!
Lipaa1960 19.12.2016 22:00 #
@LiveFan wyczuwam lekką ironie
redpepper 19.12.2016 22:01 #
Origiego bronia tylko strzelone bramki bo gra fatalnie. Nie pomaga druzynie, nie potrafi sie zastawic i przyjac czy przetrzymac pilke. Druzyna traci duzo sil w srodku pola a origi nie służy pomocą tak jak to robi lukaku.
Lipaa1960 19.12.2016 22:02 #
A swoją drogą Redakcjo takie nagłówki chyba nie na miejscu
zoomicrowley 19.12.2016 22:02 #
LiveFan, uspokój się, chłopaku. Nie zdajesz sobie sprawy z tego co piszesz, jesteś żenujący. Ja też chcę jego zbanowania.
BartekLfc1993 19.12.2016 22:03 #
Przecież gołym okiem widać że to troll, a Wy na to reagujecie :D

Nie spodziewałem się innej gry w pierwszej połowie przed meczem szczerze powiem.
Druga musi przynieść nam bramki, ale zyskujemy przewage z każdą minutą także jestem dobrej myśli!

GoGo The Reds! Miasto musi być jutro czerwone!
Lipaa1960 19.12.2016 22:03 #