LIV
Liverpool
Community Shield
10.08.2025
16:00
CRY
Crystal Palace
 
Osób online 2088

Klopp: Mamy mocny skład


Jürgen Klopp przekonuje, że obecny skład Liverpoolu jest w stanie zapomnieć o ostatnich niepowodzeniach i odnosić sukcesy na przestrzeni kilku najbliższych lat.

Manager zdaje sobie sprawę z tego, że ostatnie wyniki zespołu nie były satysfakcjonujące, ale wierzy, że jego podopiecznych stać na powrót do walki o najwyższe cele.

W swojej kolumnie w "This is Anfield" napisał:

- Nie postradałem zmysłów i widzę co się dzieje. Widzę, że słońce nie świeci nam tak jasno jak jeszcze miesiąc temu. Taki jest świat futbolu. Nie mogę jednak dopuścić by kilka gorszych meczów wpłynęło znacząco na nasz zespół.

- Nadal jesteśmy we wczesnej fazie rozwoju i wiem, że wszystkie nasze doświadczenia i te dobre i złe pomogą nam jeśli nauczymy się wyciągać wnioski.

- Ci piłkarze są w stanie osiągnąć wielkie rzeczy dla tego klubu. Niejednokrotnie już pokazali, że mają wszystkie niezbędne umiejętności do gry na najwyższym poziomie. Kilkukrotnie oberwaliśmy w ostatnich tygodniach, ale to nieodłączna część naszego rozwoju.

- Dzisiaj mamy kolejny mecz przeciwko Wolverhampton Wanderers i wiemy, że będą nam chcieli utrudnić życie i wyeliminować całkowicie z krajowych pucharów.

- To będzie ciężki mecz, a zarazem ważny test dla całego zespołu. Jeśli uda nam się wynieść wszystkie pozytywne aspekty gry z ostatniego meczu i je dzisiaj zaprezentować to możemy być spokojni o wynik.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (3)

Arek400 28.01.2017 11:58 #
To się okaże...
John 28.01.2017 12:19 #
Jasne. Wszyscy na tej stronie starali się mnie jeszcze parę tygodni temu przekonać, że wyjazd Mane na PNA to żaden dramat, bo "Stu jest w stanie go godnie zastąpić" i że też jest szybki, itp.

Nie zastąpił go. W styczniu wygraliśmy tylko ze słabiutkim Plymouth po strasznych męczarniach. Taki mamy mocny skład.
tosa0000 28.01.2017 14:16 #
normalnie jak się ogląda te ostatnie mecze to aż serce boli ;(

Pozostałe aktualności

Skrót pierwszego meczu z Bilbao (0)
05.08.2025 05:40, Piotrek, liverpoolfc.com
Ekitike o sparingu z Athletic Club (0)
05.08.2025 02:06, GingerElf, liverpoolfc.com
Slot po dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
05.08.2025 00:22, Vladyslav_1906, liverpoolfc.com
Wnioski po dwumeczu z Athletic Bilbao (2)
05.08.2025 00:04, MaksKon, The Athletic
Zdjęcia z dwumeczu z Athletic Bilbao (0)
04.08.2025 23:29, AirCanada, liverpoolfc.com
Bramki z pierwszego meczu z Bilbao (0)
04.08.2025 22:59, AirCanada, liverpoolfc.com