LIV
Liverpool
Premier League
31.08.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1901

Joe i Loris odwiedzili lokalną szkołę


Dwaj zawodnicy Liverpoolu Loris Karius oraz Joe Gomez odwiedzili Szkołę podstawową Św. Pawła w West Derby, gdzie spotkali się ze stu dwudziestoma czteroletnimi uczniami.

Wizyta ta była częścią inicjatywy, w świetle której piłkarze Liverpoolu spędzają więcej czasu z lokalną społecznością, dając tym samym okazję ku temu, aby spotkać się z dzieciakami twarzą w twarz.

Ruch ten miał na celu stworzenie bezpieczniejszego środowiska dla młodych fanów na zbieranie autografów ich idoli, albowiem z powodów bezpieczeństwa nie jest to już możliwe przed wjazdem do Melwood.

Piłkarze spotkali się ze stu dwudziestoma czterolatkami i wzięli udział w krótkiej sesji, kiedy to dzieci zadawały im pytania, a później zawodnicy rozdali autografy oraz pozowali do zdjęć.

- Piłkarze kochają wychodzić do społeczności lokalnej, aby spotkać się z młodymi fanami, dlatego jest to genialne, że klub organizuje więcej takich wizyt - powiedział Loris Karius.

Dyrektor szkoł Eddie Flood dodatkowo oznajmił:

- Świetnie jest móc gościć tutaj Joe i Lorisa, aby mogli poznać tak wielu z naszych uczniów. Wizyty takie jak ta, są świetną okazją ku temu, aby dać coś od siebie i możemy być tylko wdzięczni Liverpoolowi FC za zorganizowanie tego spotkania.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (1)

0DDReporter 03.03.2017 17:03 #
Mniej ogarnięty pomyśli że uczniowie tej szkoły mają 124 lata

Pozostałe aktualności

Skrót meczu (0)
26.08.2025 05:32, AirCanada, własne
Slot po meczu z Newcastle (5)
26.08.2025 01:19, Kubahos, liverpoolfc.com
Skład Liverpoolu na mecz ze Srokami (35)
25.08.2025 19:47, AirCanada, liverpoolfc.com
Mac Allister poza kadrą na mecz z Newcastle? (10)
25.08.2025 13:19, Klika1892, thisisanfield.com