Osób online 1074

Prowadzenie do przerwy!

Liverpool prowadzi po pierwszej połowie 2:1 z Evertonem po bramkach Sadio Mane i Phillipe Coutinho. Przed golem Brazylijczyka wyrównanie gościom dał debiutant Pennington. Niestety byliśmy świadkami kilku brzydkich fauli piłkarzy Evertonu i tak naprawdę goście powinni już grać w dziewiątkę.

Komentarze (12)

BojanLFC 01.04.2017 14:20 #
Taki Liverpool aż chce się oglądać :)
AdasLFC7 01.04.2017 14:20 #
Barkley'a powinni zamknąć do klatki z dziesięcioma murzynami z pałami jak koń
kubaburza 01.04.2017 14:20 #
Barkley powinien w istocie zejść z boiska. Już jego pierwszy faul był na pomarańczową kartkę.
Komentatorzy dobrze mówią - Wszyscy poza Milnerem Clynem i Ginim na duży plus
Orionos 01.04.2017 14:21 #
cytujac klasyka - "Imperium raz zaatakowane, kontratakuje!" i to w 2 minuty
Mort 01.04.2017 14:21 #
Fajnie się to ogląda. Jakoś po stracie bramki byłem spokojny, że i tak za chwile strzelimy następną. Myślę, że powinniśmy cisnąć tą naszą lewą stroną na tych dwóch nieopierzonych ogórków i będzie git.

P.S.

W takich meczach brakuje mi Cary albo Aggera, żeby utemperowali zapędy Barkleya. Inna sprawa, że już nie powinno go być na boisku
Juluz 01.04.2017 14:21 #
Powinno być takie określenie: "Być głupim jak Barkley". Ten typ nie ma mózgu, w końcu komuś połamie nogi.

Nasi zajebiście, utrzymać sexy football i będą 3 punkty :)
maxbeatles1 01.04.2017 14:22 #
Baaardzo dobra pierwsza połowa. Wszyscy grają na duży plus, może mały minusik przy Canie za gola tofików. A tak to super, Cou odzyskuje forme, Gini haruje za 4, Lucas nie fauluje bez sensu- cud miód malina
ElFirmino 01.04.2017 14:22 #
Gra bardzo cieszy, jest co oglądać. Ten barkley to samego siebie przechodzi.
Eric5 01.04.2017 14:24 #
Jeszcze parę prób i w końcu tofiki któremuś z naszych złamią nogę. Pojąć nie mogę co na boisku jeszcze robi Barkley czy Davis...
Adryyan 01.04.2017 14:24 #
Lovren już mógł znowu wylądować na stole operacyjnym...
ElFirmino 01.04.2017 14:30 #
A ja nie mogę pojąć jak można pisać Barkley z dużej litery :).
BojanLFC 01.04.2017 14:49 #
I ja się pytam dlaczego ten Klopp się tak wypiął plecami na tego Origiego. Zawsze chłop coś wnosi, nierzadko coś strzeli. Wincyj Belga!