05.05.2024
17:30

Osób online 1128

Brewster wprowadza Anglię do finału

Rhian Brewster zapisał na swoim koncie hattricka w półfinale Mistrzostw Świata do lat 17, a młodzi Anglicy pokonali 3:1 Brazylię i zagrają o złoty medal imprezy w Indiach.

Trzy Lwy w meczu o triumf na mundialu zagrają z Hiszpanią, bądź Mali.

Napastnik Liverpoolu otworzył wynik rywalizacji w 10. minucie. Po dośrodkowaniu w pole karne na raty pokonał z kilku metrów bramkarza Canarinhos.

Brazylijczycy doprowadzili co prawda do wyrównania kilka minut później za sprawą Wesleya, lecz ich radość nie trwała zbyt długo. W 39. minucie piłka znów znalazła Brewstera w polu karnym, który nie miał problemu, by podwyższyć prowadzenie Anglików.

W ostatnim kwadransie zmagań, młody snajper Liverpoolu przytomnie dołożył nogę w polu karnym, pieczętując triumf Synów Albionu.