LIV
Liverpool
Premier League
31.08.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1693

Boss: Musimy być ostrożni z Hendo


Jürgen Klopp nie spodziewa się, by Jordan Henderson mógł wystąpić w wyjściowym składzie zarówno w meczu z Southampton, jak i FC Porto. Pomocnik z powodu urazu ścięgna udowego dopiero niedawno wrócił do gry i zaliczył występ w konfrontacji z Kogutami na Anfield.

Trzy dni po występie na St Mary's, Czerwonych czeka wizyta w Portugalii w ramach pierwszego starcia w 1/8 Ligi Mistrzów.

Niemiecki menadżer zdaje sobie sprawę z faktu, iż Hendo nie grał zbyt często w ostatnich 7 tygodniach i nie chce przeciążyć swojego kapitana.

- Nie sądzę, by miało to wielki sens, ale jeśli będziemy musieli podjąć taką decyzję, zrobimy to - powiedział Klopp zapytany przez dziennikarza o możliwy występ Hendersona w tych dwóch spotkaniach.

- Wiele zależy także od innych zawodników. Jordan jest gotowy do gry, jego nastawienie jest naprawdę świetne, więc oczywiście może wystąpić.

- Musimy być jednak ostrożni, gdyż nie chcemy, by powtórzyła się historia, jak w przypadku Adama Lallany.

- W innej sytuacji nie stanowiłoby to większego kłopotu, lecz tutaj, przy tej konkretnej kontuzji musimy zachować czujność - powiedział boss.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (4)

LiverbirdYNWA 10.02.2018 12:15 #
o nie, to oznacza granie dzbanem w środku
rip pomoc
Ziaja 10.02.2018 13:15 #
Kamilpulawy6
Tak, pokazał to w meczu ze Swansea i WBA. Prawdziwy kapitan.
Mort 10.02.2018 15:36 #
Can to nie DM. Tak jak z resztą Hendo. Jak przyjdzie Keita i ktoś na zastępstwo za Coutinho to Cana czeka ława. On chyba o tym wie i dlatego nie kwapi się do podpisania kontraktu. A jak już mamy porównywać to jak gra druga linia z Hendo, a jak z Canem to w mojej opinii lepiej to wygląda jak na boisku jest Henderson. Jedyne niezłe spotkania Cana były wtedy kiedy na boisku był Henderson na 6.
HyppiaYNWA 10.02.2018 18:53 #
Kamilpulawy6

Bo Can to po prostu ligowy średniak taki Doucoure z Watfordu zjada go na śniadanie i wymieniłbym ich bez zastanowienia. Can jest duży, silny i ma wybuchowy charakter, z resztą jak większość osób tureckiego pochodzenia. Bramki z WBA, Tottkami i wlele innych idą na jego konto, bo albo odpuszczał pogoń za zawodnikiem i przyglądał się co on zrobi, albo nie kwapił się powalczyć o odbitą piłkę, dla mnie to jest średniak. Gdyby cały sezon zdrowy był Hendo i Lallana, albo Cou został z nami to Can nie powąchałby boiska nawet w połowie jego rozegranych meczów. Dobry na ławkę nic więcej.

Pozostałe aktualności

Skrót meczu (0)
26.08.2025 05:32, AirCanada, własne
Slot po meczu z Newcastle (4)
26.08.2025 01:19, Kubahos, liverpoolfc.com
Skład Liverpoolu na mecz ze Srokami (35)
25.08.2025 19:47, AirCanada, liverpoolfc.com
Mac Allister poza kadrą na mecz z Newcastle? (10)
25.08.2025 13:19, Klika1892, thisisanfield.com