WHU
West Ham United
Premier League
30.11.2025
15:05
LIV
Liverpool
 
Osób online 1677

Carragher o sytuacji bramkarzy


40-latek stwierdził, że zakontraktowanie nowego bramkarza było kluczowe, jeśli Liverpool chce w najbliższym sezonie liczyć się w walce o mistrzostwo Anglii. The Reds ostatecznie zdecydowali się na ściągnięcie z Romy Alissona Beckera za rekordowe 65 milionów funtów.

- To co wydarzyło się w finale Ligi Mistrzów z Lorisem Kariusem było wielkim rozczarowaniem dla wszystkich osób związanych z Liverpoolem. Każdemu zawodnikowi może zdarzyć się taki mecz, ale na jego nieszczęście miało to miejsce w tak ważnym momencie. Ludzie bardzo długo będą o tym pamiętać.

- Mam nadzieję, że uda mu się podnieść po tym niepowodzeniu i będzie prezentował się świetnie w przyszłości, ale Liverpool musiał dokonać zmiany w podstawowym składzie, jeśli chodzi o pozycję bramkarza. Drużyna Jürgena Kloppa nie może liczyć się w walce o 1. miejsce w tabeli z golkiperami, którzy występowali w poprzednim sezonie. Zarówno Karius, jak i Mignolet nie są na aż tak wysokim poziomie - dodał Jamie Carragher.

- Jeśli chodzi o Alissona, to trzeba powiedzieć sobie jasno. Liverpool zapłacił za niego rekordową kwotę, od kogoś takiego trzeba wymagać, że będzie jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji. Ale nie zapominajmy, że to dopiero jego pierwszy sezon w Premier League. Zobaczymy, ile zajmie mu przystosowanie się do panującego tutaj stylu gry.

- On imponuje spokojem, gdy ma piłkę przy nodze, a tego właśnie oczekuje Klopp od swojego bramkarza. Na ten moment Liverpool, przynajmniej na papierze, prezentuje się zdecydowanie najmocniej z zespołów, które będą chciały w tym sezonie odebrać tytuł Manchesterowi City.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Szoboszlai graczem meczu z PSV (1)
27.11.2025 16:59, AirCanada, własne
Gerrard: Karny był ewidentny (0)
27.11.2025 16:53, Ad9am_, liverpool.com
Czy Slot jest w stanie ożywić Liverpool? (0)
27.11.2025 16:20, Bartolino, The Guardian
Gravenberch: Musimy uporać się z kryzysem (1)
27.11.2025 13:26, MaksKon, liverpoolfc.com
Skrót meczu młodzieżowej LM (0)
27.11.2025 12:37, Piotrek, liverpoolfc.com
Hamann krytykuje występ Salaha (3)
27.11.2025 11:39, AirCanada, Liverpool Echo
Arne Slot i Liverpool. Co dalej? (22)
27.11.2025 10:54, Klika1892, The Athletic
Od dynamitu do kapiszona (4)
27.11.2025 10:47, Gini, własne