05.05.2024
17:30

Osób online 1042

Szachy w pierwszej połowie

Po pierwszej połowie na Anfield kibice są świadkami żywego i interesującego starcia, w którym póki co nie oglądaliśmy goli. Zespoły Liverpoolu i Manchesteru City grają niezwykle uważnie, koncentrując się głównie na nie popełnianiu błędów w defensywie.

Komentarze (23)

RK23 07.10.2018 18:19 #
Virgil Van Dijk to jest mój zawodnik!
AGJanekYNWA 07.10.2018 18:19 #
Niech wejdzie Stu i Shaq, inaczej tego nie widze kompletnie...
kacciq 07.10.2018 18:19 #
We all dream of a team of VVD's...
cezarkop 07.10.2018 18:19 #
Gramy taką nędzę że tylko bida może być gorsza,jakby powtórka z Neapolu
Klopp12 07.10.2018 18:20 #
Dobrze, że City gra takie samo gówno jak i my.
Juluz 07.10.2018 18:20 #
Ciekawe co Millie musiał załatwić w domu, że tak szybko go zdjęli, nie wierzę że ten cyborg złapał jakaś kontuzje.
burmanek8 07.10.2018 18:20 #
Nie można tego porównywać do meczu z Napoli, wtedy graliśmy tragicznie, teraz po prostu ostrożnie. Słabo wygląda za to Gomez
Bengaloe 07.10.2018 18:21 #
Szachy do kwadratu. Pytanie, czy to założenie taktyczne, czy nasi są już tak styrani wrześniowym maratonem, że nie mają siły grać swojej piłki, a City boi się otworzyć i woli spokojne 0-0.

Wciśnijmy coś w 2 połowie i odetchnijmy nieco, bo świeżo jako drużyna to my nie wyglądamy.

YNWA
Kijoraptor 07.10.2018 18:21 #
Lovren, TAA i Gomez są na nie swoich pozycjach. TAA na skrzydło, Gomez do środka, Lovren na ławkę.

Mecz bardzo uważny, do pierwszego błędu. Zmiany konieczne, aby to rozruszac.
AgentTomek 07.10.2018 18:21 #
Trochę nuuda... Nie rozumiem ustawienia z Gomezem na PO i Lovrenem na środku. Gomez gra o wiele lepiej na środku, niż na boku, przez co brakuje nam siły ofensywnej z prawej strony, a Lovren, jak to Lovren, był blisko zmontowania karnego dla City, inny sędzia by to odgwizdał.

Trójka z przodu wciąż bez jaj. Widziałbym Sturridge'a po przerwie - piłka zawsze go szuka w polu karnym.
Hitomi 07.10.2018 18:22 #
Utrzymać bezbramkowy wynik to chyba plan na to spotkanie. Panie Klopp gratuluję inwencji.
roman2007 07.10.2018 18:23 #
Mam nadzieję że mamy więcej sił niż 18 minut.
Ale w końcu gramy bez rotacji tym samym składem(kosmetyczne zmiany).
Hitomi 07.10.2018 18:25 #
Skoro są zmęczeni to ma chuj mamy Stu, Shaqa, Fabinho?
kluskow 07.10.2018 18:25 #
no to siup nazekamy chlopaki na ten slaby klub który nie leje top klubów jak city napoli chelsea psg jak ogórków jak tak mozna klopp sie nie nadaje kazal chlopakom grac na remis a nie wyjsc i zlac city co za chLOPP xD
ivers 07.10.2018 18:25 #
Grzybobranie.Ten nasz atak ze zrywnego ogiera zmienił się w bezzębnego wałacha.
rudobrody 07.10.2018 18:28 #
Nie dziwie się że mają z nas beke inni kibice... kurwa ludzie marudzicie jakbyśmy grali z jakimś Newcastle a na boisku mamy mocne City nie każdy mecz bedzie nam wchodził jak z West hamem itd... oby dwie drużyny grają zachowawczo może piękny futbol to nie jest ale dalej 0-0 i mecz otwarty, ale nie Liverpool już ma zadyszke to koniec mecz w dupe...
CzanYNWA 07.10.2018 18:29 #
@Hitomi
Dokładnie.Uparty jak osioł jest Jurgen.
kluskow 07.10.2018 18:30 #
My slabo ale City z taką grą (1 strzał niecelny) to chyba skonczy w dolnej częsci tabeli lol jak mozna byc tak slabym my mam 2 czyli jestesmy 2 razy lepsi
cezarkop 07.10.2018 18:31 #
Mocne City, a my to średniak tabeli i musimy grać zachowawczo.
Kalbiafka87 07.10.2018 18:33 #
Jak ja nie mogę czytać komentarze! Czemu was tyle nie ma pod każdym artykułem stenkacie jak stare baby! Ja mam szacunek ,dla naszych chłopaków bo takim terminarzu napiętym. Przecież nie graliśmy z paziami , ale z typowymi drużynami.

Klopp: Mogą mnie skreślić z listy abonentów  (0)
04.05.2024 14:36, B9K, thetimes.co.uk
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (25)