05.05.2024
17:30

Osób online 1286

Drobny uraz Salaha

Spotkanie dla reprezentanta Egiptu rozpoczęło się wyśmienicie, ale skończyło się w o wiele gorszy sposób. Mohamed Salah najpierw strzelił bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego, a w późniejszej fazie meczu nabawił się urazu.

Fani Liverpoolu z pewnością ucieszyli się z trafienia ich ulubieńca, zwłaszcza, że zrobił to w tak niekonwencjonalny sposób. Tą bramką wyprowadził reprezentację Egiptu w spotkaniu w ramach kwalifikacji do Pucharu Narodów Afryki na prowadzenie 4:0 jeszcze przed przerwą kończąc swoją niechlubną serię czterech spotkań bez trafienia.

W 88. minucie złapał się za nogę, został ściągnięty z boiska w celu weryfikacji, po krótkiej chwili wrócił do gry, aby w doliczonym czasie gry zostać już definitywnie wyłączonym ze spotkania poprzez zmianę. Asystent trenera Egiptu, Hany Ramzy, stwierdził, że Mo nabawił się jedynie mocnego skurczu mięśnia, ale będzie musiał przejść dodatkowe testy medyczne, które pozwolą zweryfikować rozmiar problemu.