05.05.2024
17:30

Osób online 1084

Liverpool z okazałym zwycięstwem

Liverpool zgodnie z przedmeczowymi oczekiwaniami zainkasował 3 punkty w rywalizacji z Cardiff, pokonując walijskiego rywala 4:1. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili skromnie 1:0 po golu Salaha. W 66. minucie kolejne trafienie dołożył Sadio Mané.

Goście po 77. minucie niespodziewanie zdobyli kontaktowego gola, kiedy z bliskiej odległości piłkę do bramki Alissona wepchnął Callum Paterson.

Wyraźnie zmobilizowało to the Reds do przejęcia większej inicjatywy w ostatnim kwadransie, czego efektem były gole Xherdana Shaqiriego i ponownie Mané. Przy każdej z tych bramek asystował Mo Salah.

Liverpool zwyciężył Cardiff i melduje się przynajmniej do poniedziałkowego wieczoru na fotelu lidera Premier League.

Komentarze (23)

radoLFC 27.10.2018 17:53 #
Jasny przekaz: Nie drażnić bestii!
AirCanada 27.10.2018 17:54 #
Małymi kroczkami do przodu. Teraz cholernie ważny test w kolejną sobotę w Londynie. Będą szły iskry na boisku. To pewne.
mrskee 27.10.2018 17:56 #
Szkoda tej bramki, bo rekord był blisko, ale chłopaki zareagowali jak najbardziej poprawnie, no i oby Shaqowi teraz rozwiazal sie worek z bramkami.
Juluz 27.10.2018 17:56 #
Teraz Arsenal. Można mówić o ich kibicach bardzo dużo, ale będą groźni. Wątpię, aby poszli z nami na wymianę ciosów, bo wiedzą jak może to się skończyć, dlatego boje się tego meczu, bo o ile City czy Chelsea chce grać w piłkę to wątpię, aby Emery się na to zdecydował.

Środek pola powinien być nasz, nawet jeśli Torreira gra bardzo dobrze to Xhaka czy magik Ozil, którego magia polega na znikaniu w wielkich meczach nie powinni być dla nas groźni. Zatrzymać Lacę/Aubę i są skończeni.
greenbert30 27.10.2018 17:56 #
Salah wrócił do żywych :)
rudobrody 27.10.2018 17:57 #
przypadkowy gol dla Cardiff ale podobała mi się reakcja dobra chłopaki nic się nie stało, dalej gramy swoje i to się udało bo już od razu rzuciliśmy się do ataku, co w tym dużą zasługę miał Shaqiri facet tak mnie imponuje że szok ! i widać gołym okiem że Mo też z nim na boisku czuje się dobrze i ładnie odpłacił się asystą, ps dobrze ,że mnie Jurgen nie słucha bo ja już w 2 połowie nie chciałem widzieć Mane na boisku a tu tak ładnie mi zamknął ryj Sadio ! :P
Gensheimer 27.10.2018 17:59 #
Mame, ruszyła maszyna!
greenbert30 27.10.2018 17:59 #
Juluz a ja mysle ze armatki zagrają otwarty mecz. Sa pewni swego po 11 zwycięstwach a my to potrafimy wykorzystać. 3:1 LFC
sebb 27.10.2018 18:06 #
Dominacja w każdym aspekcie i momencie meczu.
Brawo LFC!
Rafael7 27.10.2018 18:09 #
Nic się nie zmieniło od finału LM. Z Adasiem na boisku gramy w 10 przeciwko 11. Trzeba "odciąć" pępowine i niektórzy gracze powinni odejść jak najszybciej.
Bakens 27.10.2018 18:10 #
Gramy (Nie oszukujmy sie) na mniej niż polowe tego co możemy, a i tak potrafimy wygrywać. Co będzie jak chłopaki odpala? Będzie bardzo dobrze i cieszy, że salah strzela.

YNWAQ
Kijoraptor 27.10.2018 18:13 #
Następuje zwolnienie blokady i zaczynamy nasze granie :)
micer221 27.10.2018 18:24 #
Nie skończyło się 2-2? Co tu za odmiana nastąpiła. Mecz bez historii ale fajnie za parę bramek udało się strzelić
adamne 27.10.2018 18:38 #
@Rafael7:
Lallana pewnie zostanie z nami do powrotu Oxa, a wtedy trafi albo do Championship albo na trybuny, bo z Shakirą i Oxem to on nie może konkurować.
cezarkop 27.10.2018 18:40 #
Lallana ,Match of the patalah.
Liverpool18 27.10.2018 18:53 #
Był taki moment że za luźno podeszliśmy początkiem drugiej połowy ale ogólnie wreszcie wygląda to coraz lepiej i powoli zaczynamy odzyskiwać ofensywny blask. Brawo Panowie. YNWA!!!!!
RedFan1892 27.10.2018 19:23 #
Dobry występ. Cieszy wygrana YNWA!!!
Lipaa1960 27.10.2018 20:14 #
Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt... bo przy straconej bramce w momencie podania zawodnik strzelający bramke był na spalonym i teraz czy po przypadkowym dotknieciu piłki przez Van Dijka spalonego nie ma czy jak to działa? Bo po kontakcie Van dijka gość dalej był na spalonym
Kijoraptor 27.10.2018 21:00 #
Przede wszystkim dobrze zareagowaliśmy pod koniec meczu. Po stracie bramki i grze "na styk" remis wisiał w powietrzu. A jednak udało się wbić 2 brameczki i mieć spokojny weekend. Kiedyś to byśmy wprowadzili Matipa, aby bronić wyniku i najczęściej to wtedy traciliśmy bramki. A tak .. wiadomo :)
caharin7 27.10.2018 22:12 #
z całego meczu mnie osobiscie cieszy to ze Salah tez sie cieszy :)
Szpieg 28.10.2018 01:20 #
micer221 - jakbyś oglądał mecz to byś znał wynik oraz przebieg spotkania. Jeśli nie oglądałeś to po co głupio komentujesz?
nadaj4 28.10.2018 14:16 #