LIV
Liverpool
Premier League
31.08.2025
17:30
ARS
Arsenal
 
Osób online 1763

JK na temat Lovrena i Matipa


Liverpool już jutro zagra w Belgradzie z Crveną Zvezdą w ramach 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jürgen Klopp w rozmowie dla oficjalnej strony internetowej klubu stwierdził, że Dejan Lovren i Joël Matip, którzy znaleźli się w 21-osobowej kadrze the Reds na to starcie, na pewno dostaną swoje szanse w najbliższym czasie, mimo że w ostatnich tygodniach nie grali zbyt często.

- Wszystko jest z nimi w porządku. Dejan ma za sobą niezwykle intensywne miesiące - do samego końca grał na Mistrzostwach Świata w Rosji po wyczerpującym sezonie w barwach Liverpoolu. Potem nabawiał się urazu, na dodatek ominął okres przygotowawczy. Dejan otrzymał już kilka szans i na pewno zobaczycie go na boisku w najbliższym czasie.

- Zupełnie inna jest sytuacja Joëla. Jest w bardzo dobrej formie, choć poprzednia kampania nie skończyła się dla niego zbyt szczęśliwie. Ale dosyć szybko wrócił do normalnych treningów i solidnie przepracował większość okresu przygotowawczego.

- Tak to wygląda, ale zapewniam, że obaj dostaną swoje szanse. Do tej pory bardzo dobrze reagowali na tę sytuację, na każdym treningu dają z siebie wszystko i nie spodziewam się, aby ich podejście miało ulec zmianie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Skrót meczu (0)
26.08.2025 05:32, AirCanada, własne
Slot po meczu z Newcastle (5)
26.08.2025 01:19, Kubahos, liverpoolfc.com
Skład Liverpoolu na mecz ze Srokami (35)
25.08.2025 19:47, AirCanada, liverpoolfc.com
Mac Allister poza kadrą na mecz z Newcastle? (10)
25.08.2025 13:19, Klika1892, thisisanfield.com