05.05.2024
17:30

Osób online 1281

Raport z meczów międzynarodowych

Trent Alexander Arnold zdobył swojego pierwszego gola w barwach narodowych. Anglicy pokonali ostatecznie Stany Zjednoczone w meczu towarzyskim na Wembley aż 3:0, a na boisku w drugiej połowie pojawił się również Jordan Henderson.

Prawy obrońca the Reds rozegrał całe spotkanie, natomiast kapitan Liverpoolu zameldował się na murawie w 58. minucie. Pozostałe dwie bramki dla Synów Albionu zdobyli Jesse Lingard oraz Callum Wilson.

Anglia U-21 także odniosła zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z Włochami. Drużyna Trzech Lwów pokonała swoich przeciwników 2:1, a dubletem popisał się Dominic Solanke.

Dejan Lovren spędził na boisku 90 minut w wygranym meczu Chorwacji. Podopieczni Zlatko Dalicia zdobyli ważne trzy punkty w Lidze Narodów po zwycięstwie 3:2 nad Hiszpanią. Fani zgromadzeni na trybunach obiektu w Zagrzebiu obejrzeli niezwykle emocjonujące widowisko.

Simon Mignolet przesiedział na ławce rezerwowych całe spotkanie Belgii, która pokonała Islandię 2:0. Swojej szansy nie dostał również Caoimhin Kelleher. W starciu Irlandii z Irlandią Północną ostatecznie padł bezbramkowy remis.

Curtin Jones zagrał od pierwszej minuty w meczu Anglii U-18 przeciwko Holandii. Spotkanie zakończyło się rezultatem 2:2.