Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Wijnaldum, Mane, Salah, Firmino.

Rezerwowi: Mignolet, Lovren, Milner, Gomez, Sturridge, Moreno, Lallana, Oxlade-Chamberlain, Shaqiri, Brewster, Origi, Kelleher.

Tottenham: Lloris, Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose, Winks, Sissoko, Eriksen, Dele, Son, Kane.

Rezerwowi: Gazzaniga, Vorm, Sanchez, Foyth, Davies, Aurier, Dier, Walker-Peters, Wanyama, Lucas, Lamela, Llorente

Nic lepszego Klopp nie mógł wymyślić!! Po szósty Reds! C'mon! YNWA ♥️
Klopp12 01.06.2019 19:46 #
Po puchar, po marzenia <3!
Bengaloe 01.06.2019 19:46 #
Oby po meczu okazało się, że tak wygląda najlepsza drużyna Europy i świata. Zapinamy pasy i jedziemy, to po prostu musi być nasz wielki wieczór.

YNWA!
krzycho765 01.06.2019 19:47 #
Proszę was chce żebyście podnieśli puchar. Strzeleckie więcej goli nie grajcie na jedną przewagę
alkoholik_lfc 01.06.2019 19:48 #
Mamy to! Kocham Was wszystkich mimo wszystko! Oby to był nas wieczór chłopaki!
FankaLFC 01.06.2019 19:48 #
Bring on the 6th!!!
ynwa19 01.06.2019 19:50 #
Po zapis na księgach historii!
Po wieczną sławę!
Po 6 tytuł króla Europy!

Wygrajcie to dla klubu,kibiców ,Jürgena i siebie!

Come on LFC!-:)
Aklerua 01.06.2019 19:50 #
YNWA kocham was i ten klub
cezarkop 01.06.2019 19:51 #
W tej wielkiej grze o tron Ligi Mistrzów jesteśmy faworytem i innego składu się nie spodziewałem.
alexrulez 01.06.2019 19:51 #
Make us dream!
BigAnfield 01.06.2019 19:52 #
Rewanz z Barceloną ogladalem na duzym ekranie w Multikinie. Zeby nie zapeszac to dzis tez Multikino. Po puchar. YNWA!!!!!
cezarkop 01.06.2019 20:02 #
Z okazji Dnia Dziecka życzę sobie i wszystkim fanom LFC zdobycia pucharu Ligi Mistrzów
Gensheimer 01.06.2019 20:04 #
Nie obchodzi mnie w jakim stylu i czy będzie to wynik 1:0 czy 4:3 grunt żebyśmy to my dziś k**wa strzelili jedną więcej!
Deadlock 01.06.2019 20:10 #
Dość już tych drugich miejsc. To musi być dzisiaj. Dzień, w którym w końcu zaczniemy wygrywać trofea.
JareckiYNWA 01.06.2019 20:11 #
Złote napoje w ręce i pijmy za zwycięstwo naszych pupili. Oobierzmy to na co zasłużyliśmy zeszłego roku, ten puchar musi pojechać do Liverpoolu. YNWA
Paviola 01.06.2019 20:13 #
Nasz skład całkowicie przewidywalny. Co do nich zaskoczenie, że Kane gra od początku i na pewno Lucas wejdzie prędzej czy później, a to jego będę się najbardziej obawiał. Muszą w 1 połowie zdobyć jedną czy dwie bramki by w drugiej połowie kontrolować wynik.
użytkownik zablokowany 01.06.2019 20:13 #
Na razie trzeba oglądać naszą siatkówkę, jeszcze trochę do meczu..
RedFan1892 01.06.2019 20:16 #
Po 6 triumf w lidze mistrzów!!! YNWA!!!
Klopp12 01.06.2019 20:18 #
Robimy to! może nawet Matip z pindola strzelić, nie obchodzi mnie to. Byle wygrać.
użytkownik zablokowany 01.06.2019 20:20 #
Chciałbym, żeby Milner strzelił bramkę, należy mu się. Płakałem razem z nim po meczu z Barcą ;)
Redzik90 01.06.2019 20:20 #
Jaki kurs, że dziś Adam wejdzie na boisko? :v
chali 01.06.2019 20:29 #
Madryt będzie czerwony!!! Myślę że zdecydowana większość kibicuje The Reds .... Jurgen zdobył serca wszystkich kibiców a nasz zespół wzbudza respekt.
dzisiaj chcę płakać z radości
sebix129 01.06.2019 20:47 #
Mam nadzieję że jak tu wrócę po meczu to będzie wielka radość!!
roberthum 01.06.2019 20:51 #
Jeszcze 10 minut i ruszamy. Przez ostatnie 2 tygodnie starałem się nie rozmyslać o tym meczu, żeby się nie stresować, ale teraz emocje już daja o sobie znać. Oby się udało!
Pretorian 01.06.2019 20:58 #