LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1738

Origi: Jesteśmy wojownikami!


Divock Origi stara się wymazać z pamięci zeszłoroczne rozczarowanie jakim było zakończenie sezonu Premier League na drugiej pozycji. Belg podkreślił, że the Reds są gotowi na bitwe o triumf do samego końca.

Liverpool zakończył sezon a liczbą 97 punktów w sezonie ligowym 2018/2019, lecz to i tak nie wystarczyło, aby pokonać Manchester City, który stał się pierwszym od dekady zespołem, który dwa razy z rzędu wygrał ligę

Triumfatorzy Ligi Mistrzów rozpoczęli rozgrywki Premier League od wygranej 4:1 w starciu z Norwich City. W następnej kolejce czeka ich podróż do Southampton w sobotę.

- To będzie kolejny bardzo wymagający rok w Premier League, co sprawia, że jest jeszcze bardziej interesujący - powiedział Origi.

- Lubimy wyzwania. Mentalnie jesteśmy grupą wojowników, wychodzimy i gramy swój futbol. Mamy wiele szacunku do innych drużyn. To może być wyrównany pojedynek, ciężko mi powiedzieć.

- Wiem, że jesteśmy bardzo głodni - zmierzymy się z każdym zespołem i będziemy starać się wygrać każdy pojedynek. Liczymy, że tym razem zagwarantuje nam to tytuł.

Zeszły sezon udowodnił, że Origi jest człowiekiem od ważnych spotkań, kiedy trzeba odnaleźć się w decydującym momencie w lidze i Lidze Mistrzów. Kilka z bramek w takim momentach zdobył jako rezerwowy i cieszy go, że może odgrywać rolę, która sprzyja drużynie.

- Przede wszystkim, zdaję sobie sprawę z tego, że wszystkie decyzje podejmuje trener, a ja muszę pokazywać się z jak najlepszej strony.

- Tak staram się postępować podczas treningów, dawać z siebie wszystko co najlepsze. Nieważne jaką rolę będę odgrywać, wiem, że zespół jest pierwszy. Mamy bardzo dobrego menadżera, który wie jak nami zarządzać. W moim obowiązku jest utrzymywać wysoką formę.

- Jest kilka wyjątkowych bramek za które jestem wdzięczny. Strzelanie jako napastnik jest szczególnym uczuciem, a zdobywanie decydujących bramek potęguje to uczucie. To są rzeczy, których nie można kontrolować. Jestem wdzięczny za te momenty.

- Jestem osobą, która to docenia i zostawia sobie w ważnym miejscu, wspomina je, ponieważ muszę je zapamiętywać i wykorzystywać w przyszłości. Staram się jednak żyć obecnością i stawiać czoła przyszłości. Staram się to wykorzystywać i budować na tym swoją formę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Slot przed rewanżowym meczem z Kogutami  (0)
05.02.2025 12:52, Klika1892, liverpoolfc.com
Alexander-Arnold nie zagra w meczu z Kogutami  (4)
05.02.2025 11:55, AirCanada, liverpoolfc.com
Neville o walce o tytuł Premier League  (3)
05.02.2025 11:35, B9K, Liverpool Echo
Statystyki przed meczem z Tottenhamem  (0)
05.02.2025 10:34, FroncQ, liverpoolfc.com
Ciąg dalszy problemów Tottenhamu  (0)
05.02.2025 09:36, RosolakLFC, Liverpool Echo
Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com