GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1087

Williams: Wyjątkowy wieczór


Neco Williams powiedział, że wczorajszy wieczór na Anfield był 'absolutnie wyjątkowy'. Młodzi piłkarze Liverpoolu dzięki samobójczej bramce Ro-Shauna Williamsa poradzili sobie z Shrewsbury i awansowali dalej.

- To było po prostu niesamowite - powiedział prawy obrońca the Reds.

- Sądzę, że był to wieczór, który na bardzo długo zapadnie w naszej pamięci, zwłaszcza dla debiutantów. Uważam, że cała drużyna zagrała bardzo dobrze od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra.

- Kibice byli fantastyczni. Wspierali nas przez całe spotkanie. Dla wszystkich był to wyjątkowy wieczór. Znam niektórych z tych chłopaków, odkąd skończyłem 7 lat. Przeszliśmy razem wiele etapów gry w Liverpoolu a teraz mieliśmy okazję zagrać na Anfield w Pucharze Anglii. Awans do następnej rundy to dla nas wyjątkowe przeżycie.

- Powiedzieliśmy sobie przed meczem, że cokolwiek się wydarzy, damy z siebie wszystko i zostawimy serce na boisku - podsumował.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

The Reds wylatują do Turcji – zdjęcia (0)
09.03.2026 16:16, Gall1892, liverpoolfc.com
Alisson nie poleciał do Turcji (7)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com