GAL
Galatasaray
Champions League
10.03.2026
18:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 1065

Dobry prognostyk dla Liverpoolu


Po ostatnich decyzjach FA szanse Liverpoolu na potencjalny tytuł mistrzowski wydają się rosnąć. Stanowisko, jakie zajęła FA w sprawie rozgrywek piłkarskiej ligi kobiecej, może sugerować podobne podejście w kontekście Premier League.

Liverpool Jürgena Kloppa wydaje się mieć większe szanse na swój pierwszy tytuł mistrzowski w Premier League po ostatnich decyzjach FA.

Ostatnie doniesienia sugerują, że FA jest zdeterminowana, by ukończyć sezon Women Super League - rozgrywek, w których uczestniczy także zespół kobiet z Liverpoolu.

Stacja BBC Sport ogłosiła, że organ zarządzający angielską piłką nożną - który w czwartek orzekł, że ligi kobiece od trzeciej do siódmej mają zostać dokończone ze skutkiem natychmiastowym - jest zdeterminowany, aby dokończyć zarówno rozgrywki WSL jak i Championship.

Doniesienia sugerują także, że na piątkowym spotkaniu omawiano również propozycję unieważnienia dwóch najwyższych poziomów rozgrywkowych. Taka decyzja jednak nie została podjęta wraz z szefami WSL, którzy twierdzą, że chcieliby dokończyć bieżącą kampanię, gdy będzie to bezpieczne.

Podobno FA chce jednak zakończenia sezonu na początku sierpnia, co może wskazywać na rozgrywanie meczów za zamkniętymi drzwiami.

Ta demonstracja zaangażowania ze strony FA może dawać nadzieje męskiej drużynie Liverpoolu w kontekście obecnego zawieszenia rozgrywek Premier League do 30 kwietnia - można założyć, że podobna postawa zostanie przyjęta przez władze w stosunku do czołowej ligi piłkarskiej w Anglii.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Alisson nie poleciał do Turcji (6)
09.03.2026 14:25, Gall1892, liverpoolfc.com
Trening przed Galatasaray - zdjęcia (0)
09.03.2026 12:50, AirCanada, liverpoolfc.com
Skrót meczu U-18 (0)
09.03.2026 11:25, Piotrek, liverpoolfc.com
Robbo: Chciałem grać dalej w Liverpoolu (11)
09.03.2026 07:37, AirCanada, The Athletic