LIV
Liverpool
League Cup
06.02.2025
21:00
TOT
Tottenham Hotspur
 
Osób online 1666

Trent pomaga szpitalowi Royal


Trent Alexander-Arnold wykazał się wspaniałomyślnością pomagając pracownikom National Health Service (NHS) w szpitalu Royal w Liverpoolu.

Młoda gwiazda z ekipy the Reds, dołączyła do zespołu Under Armour, aby wesprzeć lekarzy, pielęgniarki oraz innych ważnych logistycznie pracowników w walce z pandemią koronawirusa.

Trent Alexander-Arnold z dumą opowiadał o niesamowitej pracy wykonywanej przez całe środowisko medyczne, tak ważnej podczas tego kryzusu.

21-letni prawy obrońca z West Derby, podobnie jak inni zawodowi piłkarze, jest zmuszony do pozostania w domu, w związku z zawieszeniem całego sezonu.

Alexander-Arnold wykazał się już wcześniej bardzo głębokim zaangażowaniem społecznym, wspierając wiele inicjatyw takich jak An Hour For Others.

Anglik połączył teraz siły z Under Armour, który jednocześnie jest sponsorem jego akcesoriów sportowych. Firma dostarczy ponad 2 tysiące produktów, przeznaczonych na użytek pracowników szpitala Royal w Liverpoolu.

- Jak każdy wie, jestem liverpoolczykiem z krwi i kości. To miasto znaczy dla mnie wszystko - mówił Trent na materiale wideo, który zamieścił na swoim Twitterze.

- Ciężka praca wykonywana podczas pandemii przez lekarzy, pielęgniarki oraz innych pracowników, niesamowicie mnie zainspirowała.

- Razem z Under Armour zobowiązaliśmy się do dostarczenia ponad dwóch tysięcy produktów, mających zwiększyć efektywność oraz komfort pracy pracowników szpitala Royal w Liverpoolu, z czego niezwykle się cieszymy.

- Przejdziemy przez to razem.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (2)

RedFan1892 23.04.2020 19:49 #
Słowa Uznania Trent! YNWA!!!
aro8 24.04.2020 04:29 #
Przecież to ewidentnie reklamowa zagrywka. Sam nie mógł tylko "razem z Under Armour"

Pozostałe aktualności

Tsimikas przed meczem z Tottenhamem  (0)
04.02.2025 23:48, FroncQ, liverpoolfc.com
Mrozek wypożyczony do Forest Green Rovers  (3)
04.02.2025 19:45, BarryAllen, liverpoolfc.com
Sadio Mané przekonał Gravenbercha do Liverpoolu  (1)
04.02.2025 19:08, Wiktoria18, thisisanfield.com
Wright: Liverpool będzie musiał popełnić błąd  (1)
04.02.2025 17:54, Mdk66, Liverpool Echo
Ben Doak kontuzjowany  (1)
04.02.2025 17:23, Tomasi, Liverpool Echo
Oficjalnie: Danns wypożyczony do Sunderlandu  (0)
04.02.2025 13:39, AirCanada, liverpoolfc.com