05.05.2024
17:30

Osób online 1004

Alisson może nie zagrać nawet przez 6 tygodni

Alisson Becker, który nabawił się kontuzji barku na jednym z ostatnich treningów przed meczem z Aston Villą będzie pauzować od 4 do 6 tygodni.

Podopieczni Jürgena Kloppa bez Brazylijczyka między słupkami doznali wczoraj druzgocącej porażki 2:7 w rywalizacji na Villa Park.

Niemiec zapytany o szanse powrotu Alissona do gry po reprezentacyjnej przerwie na derby odpowiedział, że nie ma na to żadnych szans.

- Nie ma mowy, by zagrał z Evertonem. Historia z tym urazem mogła się skończyć o wiele gorzej. Ciężko powiedzieć teraz, kiedy dokładnie do nas wróci. Możliwe, że będzie z nami już za miesiąc. Realnym i prawdopodobnym scenariuszem jest także sześciotygodniowa przerwa - podsumował.

Komentarze (15)

olgierd73 05.10.2020 09:17 #
Dziś ostatni dzień okienka,czyżby jakiś awaryjny transfer?
Radbug 05.10.2020 16:58 #
Prędzej odwołanie z wypożyczenia Kariusa, ale nawet to na 99% się nie stanie. To tylko miesiąc kontuzji, a w dodatku mamy w międzyczasie przerwe reprezentacyjna
apaczmsz1976 05.10.2020 09:18 #
No to zaczyna się jazda bez trzymanki,Adrian znowu będzie podawał piłki pod nogi przeciwnika ,co chwile tak robi
krzycho765 05.10.2020 09:23 #
O kurwa mać
Kijoraptor 05.10.2020 09:18 #
Wątpię w transfery na ostatnią chwilę. Cóż będziemy się męczyć z Adrianem i drżeć o każdy mecz.
jaszyn 05.10.2020 09:23 #
Alisson zrobił się bardzo podatny na urazy.
olgierd73 05.10.2020 10:33 #