05.05.2024
17:30

Osób online 840

Wieści z meczów reprezentacji

Andy Robertson mógł mieć dobry humor po wczorajszym meczu reprezentacji Szkocji, która po rzutach karnych pokonała Izrael w półfinałowym barażu o awans do Mistrzostwo Europy, zaplanowanych na przyszły rok.

Obrońca Liverpoolu spędził na murawie pełne 90 minut. Podopieczni Steve'a Clarke'a zachowali więcej zimnej krwi w serii jedenastek, zwyciężając 5:3 na Hampden Park.

12 listopada Szkoci zagrają z Serbią i mecz ten wyłoni uczestnika EURO.

Z kolei Neco Williams i Joe Gomez pojawili się wczoraj na Wembley, a Anglicy zwyciężyli 3:0 Walijczyków. W towarzyskiej potyczce Gomez rozegrał 58 minut, z kolei boczny obrońca the Reds wszedł na plac gry w 40. minucie za Kieffera Moore'a. Trent Alexander-Arnold przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Byli piłkarze Liverpoolu: Conor Coady i Danny Ings strzelali bramki w tej rywalizacji.

Divock Origi wszedł na boisko po przerwie, a Belgia zremisowała 1:1 z Wybrzeżem Kości Słoniowej.

Caoimhin Kelleher przesiedział cały mecz na ławce, a Irlandia przegrała ze Słowacją po rzutach karnych półfinałowy baraż o udział w ME.