Przed momentem poznaliśmy skład na 237. derby Merseyside. Do wyjściowej jedenastki wracają Matip i Thiago, natomiast na ławce usiądzie Portugalczyk Jota.

Liverpool: Adrian - Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson - Thiago, Fabinho, Henderson - Salah, Firmino, Mané

Rezerwowi: Kelleher, Wijnaldum, Milner, Gomez, Jones, Minamino, Jota.

Everton: Pickford - Coleman, Keane, Mina, Digne - Allan, Doucouré - Gomes, James R., Richarlison - Calvert-Lewin

Ławka: Olsen, Delph, Sigurdsson, Iwobi, Bernard, Davies, Godfrey.

Komentarze (35)

Merkuryyy 17.10.2020 12:32 #
Środek petarda
Deadlock1 17.10.2020 12:34 #
W drugiej połowie dojedziemy ich Jotą. Liczę na prawdziwą sportową złość i heavy metal.
Zalewsky 17.10.2020 12:34 #
Calvert-Lewin: Ale piękna firanka w bramce.
Scooby_Doo 17.10.2020 12:35 #
Ostatni raz przegraliśmy z Evertonem równo 10 lat temu 17.10.2010. nie spierdzielmy tej statystyki
BigAnfield 17.10.2020 13:02 #
I chyba ta passa zostanie dzis przerwana. Obym sie mylil, ale to pierwszy raz od dawien dawna, kiedy mam obawy co do tego meczu. Wierze w 3pkt, ake będzie niewiarygodnie ciężki mecz.
Hawken17 17.10.2020 12:35 #
Bardzo ciekawy środek pola, szkoda że Oigiego na ławce nawet nie ma, chociaż nie widzę za kogo miałby wskoczyć. Po 3 punkty YNWA!!
czerwony1892 17.10.2020 12:35 #
Widać, że Firmino nawet wyciągnięty ze szpitala pod kroplówką miałby zapewnione miejsce w pierwszym składzie...
Wyspiarski 17.10.2020 12:36 #
No nie wiem jak się ten środek sprawdzi. Ciekawe jak się ustawią.
Hacek7 17.10.2020 12:40 #
mysle ze to ostatni szansa dla firmino,bo ostatnio nic nie gra a do tego głupie straty,widze w polowce jota i jedziemy z tematem najlepszy srodek jaki jest mozliwy i mysle ze dzis wysokie zwyciestwo
Zalewsky 17.10.2020 12:45 #
Firmino na ławce, Salah na szpicy, Jota na skrzydło i dzisiejszy skład byłby najbardziej optymalny. Szkoda, że Alissona nie ma, bo o komplet punktów byłbym wtedy spokojny.
Hacek7 17.10.2020 12:54 #
jak by jurgen pokazał firmino ze moze go posadzic na lawce to by z siebie znowu dawał 100% a tak z meczy na mecz procenty zaangazowania spadaja ,a jota mysle ze dął by rade i nie zastanawia sie jak firmino tylko strzela wszystko co ma na nodze
Aklerua 17.10.2020 12:40 #
Czy ktoś się jara że w końcu gramy o 13:30 boże jak mi tego brakowało, nie cierpię tych niedziel 20 czy 18
Zalewsky 17.10.2020 12:43 #
Dokładnie tak samo myślałem. Moja kobieta wreszcie nie będzie mi przewracać oczami, że znowu mecz wieczorem.. Teraz mam relaks.
Kijoraptor 17.10.2020 13:16 #
A ja do pracy na 14 :(, ale na szczęście jest ncplus go.
Zalewsky 17.10.2020 12:48 #
Divock i Shaqiri nawet na ławce się nie zmieścili.
Radbug 17.10.2020 12:51 #
Everton w 12 :D
cezarkop 17.10.2020 12:54 #
Strach pisać cokolwiek,po naszym ostatnim wyczynie nie doszlem jeszcze do siebie. Trzeba zmazać plamę na honorze i wierzę że zagramy z jajem ,a nie zbukiem jak dwa tygodnie temu.
RedFan1892 17.10.2020 12:59 #
Liverpool jest Czerwony! YNWA!!!
JareckiYNWA 17.10.2020 13:11 #
Mówimy o naszym bramkarzu, ale spójrzmy tez kto po drugiej stronie. Myśle ze to może być rollercoster
mrskee 17.10.2020 13:15 #
Pierwszy raz tak ustawieni w środku, mam nadzieję, że Thiago pójdzie po gracza meczu w debiucie :)
Sherwood97 17.10.2020 13:21 #
Ładny skład i porządna ławka. To będzie test dla Adriana w bramce czy nadaje się na rezerwowego bramkarza czy nie. Moim zdaniem nie za bardzo i w lato przyjdzie jakiś nowy. Martwą mnie te kontuzje naszego brazylijskiego goalkeepera
JareckiYNWA 17.10.2020 13:22 #
7 min jeszcze 😃
redartur76 17.10.2020 13:26 #
Liczę na zwycięstwo chociaż po takiej porażce z tak grającym Evertonem może być ciężko. Z remisu będę w miarę zadowolony, zależy jeszcze po jakiej grze naszych chłopaków.
YNWA
ircek 17.10.2020 13:28 #
Nie będzie to łatwe spotkanie. Zawsze z drużynami Carlo Ancelottiego gra nam sie ciężko i nie liczę, że tym razem będzie inaczej. Po przerwach reprezentacyjnych, też nigdy nie było super formy, do tego niepewny bramkarz.
Myślę, że remis to będzie dobry wynik, każdy wynik dający 3 punkty będę uważał za sukces.
caharin7 17.10.2020 13:30 #
Zaczynamy, po 3 pkt będzie zwycięstwo nie mam żadnych wątpliwości.
BigAnfield 17.10.2020 13:31 #
No i jest moj Nahorny. Bylby chory gdyby nie wspomnial o wyniku z Villą.
BigAnfield 17.10.2020 13:35 #
Maszyna ruszyła
Aklerua 17.10.2020 13:36 #
Boże chroń królową i Matipa, po 3 minutach już wygląda jak profesor
BigAnfield 17.10.2020 14:26 #
Pickford bandyta. Ulamek sekundy wczesniej i byłby karny i Everton w dziesiątkę. Szkoda Virgila. Jesli to kolano, to wypadnie na kilka tygodni. Wygladamy na duzo lepszych. Oprocz roznego, to Everton nam nie zagrozil. Myslalem ze "somsiad" postawi wyzej poprzeczke...... Mane kozak.
Przycisnąć w drugiej i wywieźć 3pkt.
nathan8 17.10.2020 14:41 #
Jak na razie nie wygląda to najgorzej, przeważamy. Przed nami jeszcze cała druga połowa i myślę, że coś powinno wpaść. Z tego, co widzę na live, w Totolotku wciąż jesteśmy faworytem. Kurs na Everton dwa razy większy, więc raczej tego nie przegramy, choć najlepiej byłoby wygrać, żeby wrócić do TOP PL.

Klopp: Nie ma już żadnej presji  (2)
Van Dijk może nie zagrać z Tottenhamem  (22)