17:30

Osób online 0

Nerwowe oczekiwania Liverpoolu

Virgil van Dijk opuścił dziś szpital o kulach i wszyscy w Liverpoolu obawiają się, że obrońcę the Reds czeka dłuższy rozbrat z futbolem.

Reprezentant Oranje przeszedł tuż po meczu pierwszy skan kontuzjowanego kolana w wyniki brzydkiej interwencji Jordana Pickforda w pierwszej połowie dzisiejszych derbów Merseyside.

Van Dijk opuścił boisko utykając w 11 minucie meczu, a sędziowie VAR nie zdecydowali się nawet rozpatrzyć faulu bramkarza Evertonu, gdyż wcześniej stwierdzono spalonego po akcji gości.

Pojawiły się pierwsze doniesienia o uszkodzeniu więzadeł w kolanie van Dijka, jednakże Liverpool wciąż czeka na wyniki skanów, nim zostanie ogłoszony werdykt o długości przerwy w grze lidera defensywy mistrza kraju.

Liverpool czeka także na wyniki badań Thiago Alcântary, który został brutalnie zaatakowany przez Richarlisona, który otrzymał za to zagranie czerwoną kartkę.

Reprezentant Hiszpanii po meczu uskarżał się na ból prawego kolana, na którym pojawiła się wyraźna opuchlizna.

Paul Gorst

Komentarze (21)

Nodramawegotlallana 17.10.2020 22:52 #
Czuwamy. Czuję się trochę jak 2 kwietnia 2005.
użytkownik zablokowany 17.10.2020 22:52 #
VII 17.10.2020 23:03 #
Jeśli po utracie jednego zawodnika nagle mentalnie stajemy się Arsenalem, to jak to świadczy o naszym klubie? Jesteśmy w okresie największego rozkwitu klubu od lat, a mimo to mam wrażenie że mentalnie balansujemy gdzieś pomiędzy latami 2010/2011. Do cholery, przecież jesteśmy Liverpoolem.
reason 17.10.2020 23:09 #
Powinni wręczyć nam tytuł na początku sezonu - do cholery, przecież jesteśmy Liverpoolem. Może jeszcze frytki do tego?
użytkownik zablokowany 18.10.2020 10:37 #
cezarkop 18.10.2020 12:14 #
Według Kloppa mamy szeroki skład,więc w czym problem. Trzeba było przed sezonem brać wszystkie możliwości pod uwagę a nie być najmądrzejszym. Teraz jest okazja na to by Klopp pokazał z jakiej gliny jest ulepiony.
apaczmsz1976 17.10.2020 23:02 #
Pickford powinien dostać bana na pół roku! Bandyta! Var w Anglii to kpina!
MoMateo 18.10.2020 00:04 #
Dokladnie
aro8 17.10.2020 23:56 #
Jakby sie napiernczali po tej sytuacji to też nie byłoby kartek?
MoMateo 18.10.2020 00:13 #
W tym momecie tracimy nieslusznie 2 pkt i do tego vD prawdopodobie do konca sezonu, a jeb*ny Pickford nie dostał za to nawet zóltej kartki.Ten mecz to był skandal. Za takie coś powinien dostać co najmniej 5 meczy zawieszenia. Jak tak moze kur*a dzialac VAR.
roman2007 18.10.2020 01:30 #
Mysle że już wszystko jest wiadomo tylko klub czeka na potwiezenie złych wiadomości. W sieci pojawi się informacje o 7 miesięcy przerwy. To katastrofa, mam nadzieje ze nie będzie tak źle.
WojTECH 18.10.2020 09:05 #
Coś wiadomo? opuszczał szpital z kulami...
WojtekYNWA 18.10.2020 09:09 #
Nie no smiech na sali
Tracimy VVD przez Piczkforda(VAR spi)
Raczej tez tracimy Thiago na kilka meczy
Brak Alissona
Tylko 2 ŚO+Fabinhio
Dobrze ze juz wygralismy LM,teraz jestesmy mistrzami kraju,walczmy o TOP4 i tyle
WojTECH 18.10.2020 09:12 #
Trochę pozytywnego nastawienia, może przy takiej masie mięśniowej i będzie to stłuczenie lub naciągnięcie. Uważam że thiago to stłuczenie, trochę gorzej widzę vvd. Trochę w życiu pograłem i przeczucie mi podpowiada.
Grzesiek3 18.10.2020 09:36 #
W sumie to dobrze, ze Pickford nie dostal kartki, bo bylby zawieszony na 1-2 mecze. A tak to chyba moze zająć sie tym komisja ligi i mu dowalic wieksza kare zawieszenia...ale pewnie tak nie bedzie...
Zalewsky 18.10.2020 10:19 #
Nic się nie zajmie. Obronią się z decyzji, żadnej kary nie będzie.
AirCanada 18.10.2020 09:59 #
Zapowiada się dużo goli w meczach Liverpoolu teraz. Wrócimy do naszej dewizy za czasów Rodgersa chyba. 'Strzel o jednego gola więcej niż rywal'. Bez Alissona i Van Dijka w najbliższym czasie spodziewam się sporej ilości wyników typu 3:2, 4:2, mam nadzieję, że w większości przypadków dla Liverpoolu. 3 pkt to jednak zawsze. Co do Holendra to wszystkie znaki na niebie wskazują jednak na to, że czeka go przerwa w grze na te kilka miesięcy ...
caharin7 18.10.2020 12:51 #
Wszystkie znaki na niebie na to wskazują, ale może Gomez będąc ciągle w grze odpali tak że tylko będziemy bić brawo, może Matip przejmie dowodzenie obroną? Nasi mają charakter i wolę walki, teraz przy tych wszystkich kontuzjach, każdy ich już skreśla. Nie róbmy tego, jesteśmy Liverpool, walczymy do końca
petuks 18.10.2020 11:04 #
Reakcja Gomeza mówi wszystko o faulu na Thiago
MaksiuLFCSanok 18.10.2020 11:36 #
jak widze atak pickforda na VVd to az zasłaniam oczy,

co za bandyta mam nadzieje ze nasz ukochany klub tak tego nie zostawi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BigAnfield 18.10.2020 11:52 #
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze byl spalony wiec sedzia nie będzie interweniowal i rozpatrywal faul. Czyli dają swiadome pozwolenie, aby wybijac pilke na aut i robic rywalowi sanki przy linni bocznej, bo przeciez cala sytuacja jest juz w momencie autu. Mowilem juz ze sedziowanie w Anglii to jeden wielki przekret. Dlatego angielscy sedziowie nie sa zapraszani na MŚ czy ME. Poniewaz to jedna wielka kpina. Juz nie wiem jak to tłumaczyć. Mafia bukmacherska? Mafia FA? Nie wiem ...... Ręce opadają.
Czlowiek z ulicy wiedzialby jak sie zachowac w takiej sytuacji, a tu zawodowcy ktorzy poprowadzili setki meczow i taki cyrk. Wiekszosc z nas poprowadziloby taki mecz lepiej niz Ci pajace. I najlepsze zednych konsekwencji dla sędziego. Jak w naszych urzedach. Ktos sie pomyli, Ty stracisz rok czasu i kilka tys, a urzędas dalej to samo nastepnemu czlowiekowi.
sebix129 18.10.2020 12:55 #