05.05.2024
17:30

Osób online 960

Występ Agüero z Liverpoolem pod znakiem zapytania

Menedżer Manchesteru City, Pep Guardiola wypowiedział się podczas konferencji prasowej na temat sytuacji kadrowej w swoim zespole i poinformował, że występ Serio Agüero w spotkaniu z Liverpoolem stoi pod znakiem zapytania.

Argentyński napastnik jest poza grą od 24 października, gdy Obywatele mierzyli się z West Hamem United. Mecz zakończył się remisem 1:1, a Agüero opuścił boisko w przerwie z powodu urazu mięśniowego.

32-letni zawodnik przekraczał barierę 20 trafień w każdym z poprzednich dziewięciu sezonów. W tym czasie siedmiokrotnie zdobywał bramkę w starciach z Liverpoolem.

Podczas konferencji prasowej przed spotkaniem Manchesteru City z Olympiakosem w Lidze Mistrzów, Pep Guardiola został zapytany o stan zdrowia Agüero, a także o to, czy napastnik będzie gotowy na spotkanie z Liverpoolem.

- W tym momencie jeszcze nie wiem - powiedział Hiszpan.

- Jest z nim coraz lepiej, ale nie wiem.

- Czuje się już lepiej, ale nie chcemy żeby uraz mu się odnowił.

- Nie wiem czy zagra z Liverpoolem, ale po przerwie na mecze reprezentacji na pewno będzie już gotowy.