27.04.2024
13:30

Osób online 999

Raport z wypożyczeń

Ośmiu wypożyczonych zawodników Liverpoolu rozegrało swoje spotkania w trakcie weekendu.

W Championship, Sepp van den Berg ponownie wyszedł w podstawowym składzie, a jego Preston North End pokonało Huddersfield Town 3:0. Holender rozegrał pełne 90 minut.

Harvey Elliott zagrał pełne spotkanie w meczu Blackburn z Coventry City, które zakończyło się remisem 1:1, podczas gdy Harry Wilson i Sheyi Ojo wystąpili w meczu zremisowanym 1:1 meczu Cardiff City z Middlesbrough. Walijczyk przebywał na boisku przez 67 minut, a Anglik pojawił się na nim w 61 minucie gry.

Tymczasem na poziomie League One, Adam Lewis zanotował 81 minut w meczu Plymouth Argyle, które po dramatycznym spotkaniu pokonało Lincoln City 4:3. Z kolei Liam Millar został zmieniony w przerwie przegranego u siebie przez Charlton Athletic 0:3 starcia z Blackpool.

Marko Grujić przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a jego Porto zremisowało bezbramkowo ze Sportingiem Lizbona.

W niedzielę Loris Karius ponownie rozegrał pełne 90 minut w Bundeslidze, a jego Union Berlin zremisował u siebie 1:1 z Hoffenheim.

W duńskiej Superlidze, Kamil Grabara i jego AGF Aarhus zremisowali 3:3 z Kopenhagą, która wyrównała z rzutu karnego w 11 minucie doliczonego czasu gry.

Takumi Minamino nie zagra w dzisiejszym mecz Southampton z Evertonem z powodu drobnego urazu ścięgna podkolanowego.

- Być może wróci w przyszłym tygodniu, jeśli uraz nie okaże się poważny - powiedział menedżer Świętych, Ralph Hasenhüttl.