player
LIV
Liverpool
Premier League
24.04.2021
13:30
NEW
Newcastle United
 
Osób online 270

Zizou: Czeka nas duże wyzwanie


Zinedine Zidane zdaje sobie doskonale sprawę, że jego podopiecznych czeka niezwykle trudna przeprawa w dwumeczu z Liverpoolem. Francuz oczekuje rywalizacji na światowym poziomie, kiedy Real będzie mierzył się z the Reds.

- Liverpool jest kompletnym zespołem. Są naprawdę mocni i gotowi na spotkania z nami. Większość z was będzie mówić głównie o ich 3 napastnikach, oczywiście, są znakomici, ale uważam, że ogólnie posiadają bardzo silny skład. Koncentruję się bardziej na drużynie, aniżeli na indywidualnościach. 

- Czy będą dodatkowo zmotywowani przez pryzmat naszego finału sprzed lat? Ciężko mi powiedzieć. Tak naprawdę nie myślimy o przeszłości. Skupiamy się na tym, co tu i teraz. Dla nich to będzie z pewnością inne spotkanie. Dla nas również. 

- Liverpool posiada wspaniałego menadżera. Od dawna jest w tym fachu, zdobył mnóstwo doświadczenia i pokazał w Anglii, że potrafi zwyciężać. Każdy trener ma swój sposób i styl pracy. Nie chcę, być taki jak on, a Jürgen taki jak ja, to chyba jasne. Chcemy być sobą. 

- Potrzebujemy swoich wszystkich zawodników. Absolutnie nie lubię mieć w składzie dużej ilości kontuzjowanych graczy, lecz musimy sobie z tym jakoś radzić. Mam nadzieję, że Eden niebawem znów będzie w składzie. Liczę na to, że zawodnicy będą stopniowo wracać do treningów, gdyż ich potrzebujemy.

- Pamiętamy o tym, że z Liverpoolem czeka nas dwumecz, to 2 spotkania i nie wszystko rozstrzygnie się tutaj w Madrycie. Być może do wyłonienia półfinalisty z tej rywalizacji będzie potrzebne więcej, niż 180 minut? Przede wszystkim chcemy zagrać dobry mecz we wtorek. Koncentrujemy się wyłącznie na tym - podsumował Francuz.

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Liverpool oficjalnie wycofuje się z Superligi  (48)
21.04.2021 00:01, BarryAllen, liverpoolfc.com
Alisson graczem meczu z Leeds  (2)
20.04.2021 22:36, AirCanada, własne
Młodzież remisuje z Burnley  (0)
20.04.2021 20:43, Zalewsky, liverpoolfc.com
Chelsea wycofuje się z Superligi  (44)
20.04.2021 20:34, Zalewsky, The Athletic