player
LIV
Liverpool
Premier League
24.04.2021
13:30
NEW
Newcastle United
 
Osób online 295

Zidane po meczu z the Reds


Zinédine Zidane uważa, że jego piłkarze odnieśli zasłużone zwycięstwo we wczorajszej konfrontacji z Liverpoolem. Królewscy pokonali the Reds 3:1 i są bliżej awansu do półfinału Champions League.

- To oczywiste, że jesteśmy szczęśliwi z osiągniętego rezultatu - powiedział Francuz.

- Piłkarze pracują, by dopisać nowe rozdziały do historii Realu. Mieliśmy swoje problemy w tym sezonie, ale wygląda na to, że są już za nami. Rywalizujemy o mistrzostwo Hiszpanii i kolejny triumf w Europie, co jest chyba nienajgorszą zapowiedzią najbliższych tygodni? Owszem mamy świadomość, iż rozegraliśmy ledwie pierwsze spotkanie i mamy przed sobą rewanż w Anglii, który na pewno nie będzie należał do najłatwiejszych przepraw.

- Moi piłkarze pokazali niezwykły charakter i zadziorność. Nie odpuścili ani przez moment. Bardzo się cieszyłem, widząc jak walczą o każdą piłkę na boisku. Ten zespół nie ma granic, cały czas się rozwija i mnie zaskakuje. Mają duże doświadczenie, wiele już wygrali w swojej karierze, ale ciągle chcą więcej i więcej. 

- Czy rewanż na Anfield bez ich kibiców ułatwi nam zadanie? W pewnym sensie tak. Liverpool na pewno da z siebie absolutnie wszystko. Musimy się na to dobrze przygotować. Wychodzili już z większych opresji w ostatnich sezonach. Są zdolni do wielkich rzeczy, więc musimy być czujni i gotowi na zaciętą walkę.

- Podsumowując uważam, że zespół zasłużył na zwycięstwo. Tak, mieliśmy swoje problemy na początku drugiej połowy, ale później wróciliśmy do swojej gry. Chłopcy po meczu byli naprawdę mocno zmęczeni, ale na boisku dali z siebie wszystko - podsumował Zizou.

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Liverpool oficjalnie wycofuje się z Superligi  (48)
21.04.2021 00:01, BarryAllen, liverpoolfc.com
Alisson graczem meczu z Leeds  (2)
20.04.2021 22:36, AirCanada, własne
Młodzież remisuje z Burnley  (0)
20.04.2021 20:43, Zalewsky, liverpoolfc.com
Chelsea wycofuje się z Superligi  (44)
20.04.2021 20:34, Zalewsky, The Athletic