13.05.2024
21:00

Osób online 1108

Młodzież demoluje Pawie

Młodzi piłkarze do lat 18 wrócili z tarczą z wyjazdowego pojedynku z Leeds United, ogrywając swoich rówieśników na Thorp Arch aż 6:1.

2 trafienia w pierwszej połowie na swoje konto zapisał Kaide Gordon, w międzyczasie Pawie zanotowały samobójczego gola. Do przerwy the Reds prowadzili zatem 3:0.

W drugiej odsłonie 2 gole zdobył Max Woltman, a gospodarzy w 88. minucie dobił Mateusz Musiałowski.

Max Woltman był blisko hattricka w tym spotkaniu, jednak trafił w poprzeczkę w jednej z ofensywnych akcji Liverpoolu. James Balagizi wykonywał rzut karny, jednak nieskutecznie.

Liverpool po tej wygranej awansował na 2 miejsce w tabeli U-18 Premier League North, tracąc 3 oczka do liderujących Czerwonych Diabłów.

Skład: Davies, Wilson, Chambers, Quansah (Bajcetic, 71), Koumetio, Jonas, Corness (McConnell, 79), Stephenson, Woltman (Musiałowski, 62), Balagizi, Gordon