21.04.2024
17:30

Osób online 934

Jota strzela, Thiago bez minut w meczu z Polską

Diogo Jota zanotował gola oraz asystę w meczu Portugalii zakończonym porażką 4:2 z Niemcami w fazie grupowej Mistrzostw Europy.

Rewelacyjna kontrola nad piłką oraz podanie w poprzek boiska napastnika Liverpoolu podczas kontrataku pozwoliła Cristiano Ronaldo na otwarcie wyniku w Monachium.

Po dwóch samobójczych trafieniach oraz bramkach Kai Havertza i Robina Gosensa, Jota zdołał z bliskiej odległości umieścić piłkę w siatce w 67 minucie spotkania. Gol na 4:2 był ostatnim golem w tamtym meczu.

Młody Portugalczyk został zdjęty na siedem minut przed końcem, a jego drużyna pozostaje na trzeciej lokacie w Grupie F.

W ostatnim meczu dnia dzisiejszego Thiago Alcântara spędził całe dziewięćdziesiąt minut jako rezerwowy, któremu nie dane było wyjść na murawę. Jego reprezentacja zremisowała 1:1 z Polską w Sewilli.