player
PRE
Preston North End
League Cup
27.10.2021
20:45
LIV
Liverpool
 
Osób online 582

Sukcesy LFC Foundation


Zaangażowanie Liverpool FC we wspieranie lokalnej społeczności zostało wycenione na 23 miliony funtów w okresie ostatnich 12 miesięcy.

- Wartość społeczna działalności charytatywnej LFC wniosła 23 miliony funtów dla Regionu Miejskiego Liverpoolu

- Każdy wydany £1 przyniósł społeczny zwrot w wysokości £15

- Wsparcie dla ponad 50 000 osób w ciągu 12 miesięcy

- 72 procent osób pochodziło z najbardziej ubogich regionów w kraju

- 85 procent odczuło poprawę samopoczucia psychicznego

- U 86 procent poprawiło się zdrowie fizyczne i sprawność fizyczna

Oficjalna organizacja charytatywna The Reds, LFC Foundation, oraz jej dedykowany program dla lokalnych społeczności, Red Neighbours, ujawniły ogromny wpływ, jaki ich praca wywiera na lokalne społeczności w całym regionie Liverpoolu.

Fundacja LFC współpracuje z firmą badawczą i technologiczną Substance, aby zmierzyć wpływ swojej pracy.

Raport szacuje, że LFC Foundation pracowała z ponad 50,000 osób i wniosła wartość 23,41 mln funtów do regionu miasta Liverpool w okresie 12 miesięcy, co równa się społecznemu zwrotowi z inwestycji w wysokości ponad 15 funtów na każdego zainwestowanego 1 funta.

Organizacja charytatywna zaangażowała również dużą liczbę osób niepełnosprawnych, jak również uczestników z różnych środowisk etnicznych.

Praca ta, w ciągu ostatnich 18 miesięcy, była ważniejsza niż kiedykolwiek, kiedy społeczności w całym regionie doświadczyły bezprecedensowych i trudnych czasów w wyniku pandemii COVID-19.

- Było dla nas bardzo ważne, aby zrozumieć rezultaty naszej pracy, a także mieć możliwość odkrycia jej wartości pieniężnej dla Regionu Miejskiego Liverpoolu - powiedział dyrektor generalny fundacji LFC, Matt Parish.

- Kluczowe wnioski z tego raportu pozwolą nam kontynuować nasz rozwój i opracowywać nowe sposoby angażowania uczestników i partnerów, aby osiągnąć nasz cel, jakim jest zapewnienie długoterminowej zmiany dla społeczności poprzez zmniejszenie negatywnego wpływu, jaki wywiera na nie wysoki poziom deprywacji, oraz zapewnienie, że nasza praca ma trwały wpływ i przynosi korzyści przyszłym pokoleniom w naszym regionie i poza nim.

- Dla nas ten raport to dopiero początek, a praca będzie trwała nadal, aby zapewnić, że nadal będziemy definiować, monitorować, oceniać i raportować nasz wpływ, co pomoże nam w realizacji ambicji bycia wiodącą fundacją.

Wraz ze swoimi kluczowymi partnerami, Fundacja LFC była w stanie ocenić swoje usługi w świetle pandemii i późniejszych lockdownów, aby upewnić się, że będzie w stanie kontynuować dostarczanie usług online dla samych zainteresowanych i ich rodzin.

Inne wnioski z raportu obejmują 53-procentowy wzrost liczby zwolenników na platformach mediów społecznościowych Fundacji LFC, co umożliwiło organizacji charytatywnej komunikację i zaangażowanie większej liczby młodych ludzi, rodzin, partnerów i szerszej społeczności piłkarskiej.

W raporcie uwzględniono również doświadczenia uczestników Fundacji LFC, które dodają tym liczbom jeszcze większego wymiaru. Niektóre z informacji zwrotnych zawierały uczucia uczestników związane z akceptacją:

- Czułem się bezpieczny, zaangażowany i zostałem wysłuchany.

- Mogłem mówić o różnych rzeczach i nie być ocenianym.

Inne opinie uczestników zawierały pochwały dla pracowników Fundacji LFC:

Naprawdę nie mogę znaleźć rzeczy, która wymaga poprawy, macie świetną kadrę.

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Statystyki  (0)
24.10.2021 19:42, Zalewsky, SofaScore
Składy na mecz  (98)
24.10.2021 16:31, AirCanada, liverpoolfc.com
Boss: Wszyscy uwielbiają Bobby'ego Firmino  (1)
24.10.2021 11:43, Ad9am_, liverpoolfc.com
Statystyki przed meczem z United  (3)
24.10.2021 11:34, Redbeatle, liverpoolfc.com
Van den Berg dobrze sobie radzi na wypożyczeniu  (0)
23.10.2021 19:11, Bartolino, Liverpool Echo
Kabak o współpracy z Kloppem i Virgilu  (0)
23.10.2021 17:34, BarryAllen, Liverpool Echo