05.05.2024
17:30

Osób online 1141

Hokejowy wynik w meczu młodzieży z Leeds

Młodzi piłkarze Liverpoolu do lat 18 w sobotnie popołudnie urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki, pokonując na obiektach Akademii rówieśników z Leeds 10:3.

Oakley Cannonier strzelił 4 bramki w tym pojedynku i otworzył wynik rywalizacji już w 7. minucie meczu. Młody napastnik Liverpoolu zainkasował jeszcze jednego gola w pierwszej odsłonie. Później na listę strzelców wpisali się  Luke Chambers, Lee Jones i Bobby Clark, a Czerwoni prowadzili po pierwszej połowie 5:1.

W drugiej połowie Liverpool nie spuścił z tonu. Kolejne 2 gole dołożył Cannonier, a gorsi nie byli Mateusz Musiałowski, Calum Scanlon i Bobby Clark.

Skład Liverpoolu U-18:  Hewitson, Davidson (Osborne, 31), Jonas, Chambers, Scanlon, Stephenson, Pilling, Mabaya, Clark (Pennington, 85), Musialowski (Gyimah, 62), Cannonier.