13:30

Osób online 887

Wieści z wypożyczeń

Vítězslav Jaroš utrzymał drugie czyste konto z rzędu dla swojego klubu - Stockport County podczas tego weekendu.

Bramkarz po raz pierwszy rozpoczął mecz w wyjściowej XI w poprzednim tygodniu, pomagając swojemu zespołowi wygrać 1:0 z Harrogate Town w Pucharze Ligi Angielskiej, a później przyczynił się do pierwszej ligowej wygranej drużyny w sezonie 2022/23.

Drużyna County pokonała Colchester United 1:0 na Edgeley Park, otrzymując swoje pierwsze punkty w League Two po awansie z National League.

Jeśli chodzi o innych zawodników na wypożyczeniu, Rhys Williams rozegrał 90 minut dla Blackpool, przegrywając 1:0 ze Swansea City na Bloomfield Road.

Tyler Morton wszedł na boisko jako zmiennik w 46. minucie w meczu Blackburn Rovers - West Bromwich Albion, który zakończył się wynikiem 2:1 dla gospodarzy z Ewood Park.

Billy Koumetio wszedł na boisko z ławki na końcu pierwszej połowy w meczu austriackiej Bundesligi, w którym Austria Vienna pokonała TSG Tirol 2:1 pomimo otrzymanej czerwonej kartki przez jednego ze swoich zawodników.

W Szkocji Leighton Clarkson po raz pierwszy rozpoczął mecz w wyjściowym składzie Aberdeen, który niestety przegrał 3:2 z Motherwell. Pomocnik rozegrał 67 minut, po czym musiał zejść z boiska.

W League One Conor Bradley rozegrał 74 minut w meczu Bolton Wanderers - Port Vale, który zakończył się bezbramkowym remisem.

James Balagizi wszedł na boisko w 71. minucie w starciu Crawley Town z Harrogate, które również zakończyło się wynikiem 0:0.

Adam Lewis rozegrał cały mecz w składzie Newport County z Bradford City, jego drużyna przegrała jednak 2:0 na Valley Parade.

Marcelo Pitaluga utrzymał czyste konto, co pomogło Macclesfield FC wygrać 3:0 z Clitheroe w ich pierwszym meczu w nowym sezonie Northern Premier League West Division.

Owen Beck przesiedział na ławce cały mecz Famalicao ze Sportingiem Braga w Primeira Liga, który jego zespół przegrał 3:0.

Jakub Ojrzyński również nie wszedł na boisko z ławki w meczu Radomiaka Radom z Lechią Gdańsk, który jego klub wygrał 4:1.