05.05.2024
17:30

Osób online 789

Wieści z wypożyczeń, gol Clarksona

Leighton Clarkson w miniony weekend popisał się kapitalną bramką z rzutu wolnego, dzięki której Aberdeen zainkasowało komplet punktów.

Pomocnik strzelił dotychczas 2 gole w 3 meczach ligi szkockiej. W sobotę the Dons pokonali 1:0 St Johnstone na McDiarmid Park.

- Leighton to świetny zawodnik, który pod kątem technicznym naprawdę się wyróżnia - powiedział menadżer Jim Goodwin.

- Wykonanie rzutu wolnego było bardzo dobre. Czasem potrzebujesz odrobiny indywidualnego blasku na boisku i właśnie to zobaczyliśmy przy stałym fragmencie gry.

- Leighton nie boi się gry z piłką przy nodze. Stara się cały czas napierać do przodu i nie unika nieszablonowych rozwiązań. Tego oczekujemy od naszych piłkarzy.

Rhys Williams po raz kolejny zanotował pełny występ w barwach Blackpool. Jego zespół po ekscytującym widowisku zremisował na Turf Moor z Burnley 3:3.

Tyler Morton pojawił się na placu gry w 72. minucie, a jego Blackburn przegrało 0:3 z Sheffield United na Bramall Lane,

Conor Bradley zanotował 78. minucie w League One, ale jego Bolton musiał uznać wyższość Sheffield Wednesday (0:2).

W League Two, Adam Lewis wszedł na boisko na ostatnie 5 minut, zaś Newport County pokonało 2:1 Tranmere Rovers. James Balagizi nie zagrał dla Crawley Town, które przegrało 0:2 z AFC Wimbledon.

Marcelo Pitaluga pojawił się między słupkami bramki Macclesfield FC, które wygrało w Emirates FA Cup 4:2 z Mossley.

Anderson Arroyo przesiedział na ławce całe spotkanie w Segunda Division. Jego Deportivo Alaves ograło 1:0 z Mirandes.

Billy Koumetio odnotował pełny występ, a Austria Wiedeń zwyciężyła w pojedynku z Wolfsberger w tamtejszej Bundeslidze (2:1).