FRA
Eintracht Frankfurt
Champions League
22.10.2025
21:00
LIV
Liverpool
 
Osób online 463

Klopp: Jota jest wzorem do naśladowania


Jürgen Klopp uważa Diogo Jotę za wzór do naśladowania, jeśli chodzi o silną psychikę. Menadżer wytłumaczył, jakie wsparcie otrzyma napastnik podczas leczenia kontuzji.

Jota będzie niedostępny przez dłuższy okres czasu ze względu na uraz łydki, którego nabawił się pod koniec meczu z Manchesterem City w zeszły weekend.

Kontuzja wyklucza jego udział w meczach reprezentacji Portugalii w nadchodzących Mistrzostwach Świata. Klopp nie wątpi jednak, że z pomocą bliskich 25-latek poradzi sobie z rehabilitacją.

- Jest naprawdę silnym człowiekiem, to niesamowite - mówił Klopp w piątek.

- Wczoraj widziałem, jak szedł o kulach i chciał podać mi rękę. Musiałem go przytulić. Powiedziałem mu, że to ja bardziej tego potrzebuję. Jest mi po prostu przykro z powodu tej sytuacji.

- Jest on jednak naprawdę silny, można uznawać go za wzór do naśladowania. Ma świetne podejście - wie, że to się nie odstanie i może tylko pracować nad powrotem do zdrowia.

- Bardzo go wspieramy. Okres rehabilitacji może być bardzo ciężki i samotny. Spędza się wtedy dużo czasu na ćwiczeniach rehabilitacyjnych, ale czas mija bardzo powoli, jak wróci się do domu. Jednak on ma w domu partnerkę, dziecko i pieski, więc jest w dobrych rękach.

- To zajmie trochę czasu, ale będziemy czekać na niego, tak jak wierna żona czeka na wyjście jej męża z więzienia.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (3)

AirCanada 21.10.2022 18:07 #
Ten znowu z tym tekstem o żonie i chłopie w więzieniu😀
Scofield1111 21.10.2022 18:17 #
Hehe to jedno z jego ulubionych powiedzeń zapewne 😉 podobnie jak krótkie ,,wow” 😄
CzerwonyBartek 21.10.2022 18:39 #
A jak by sprowadził dodatkowego napastnika w zimie to wtedy co jak żona która się puszcza?

Pozostałe aktualności

Trening przed Ligą Mistrzów - zdjęcia (1)
21.10.2025 15:01, AirCanada, liverpoolfc.com
Chiesa zasługuje na więcej minut w Liverpoolu (8)
21.10.2025 14:47, MaksKon, thisisanfield.com
Sonni-Lambie z ambicjami przed meczem w LM (0)
21.10.2025 11:06, Redbeatle, liverpoolfc.com
Statystyki przed meczem z Eintrachtem (0)
21.10.2025 10:58, FroncQ, liverpoolfc.com
Wiles: Młodzi zasłużyli na wygraną (0)
21.10.2025 10:12, RosolakLFC, liverpoolfc.com
Opinie prasy po meczu z United (0)
21.10.2025 00:03, Klika1892, Liverpool Echo