05.05.2024
17:30

Osób online 964

Raport z wypożyczeń

Fidel O’Rourke zdobył swoją czwartą bramkę w barwach Caernarfon Town w sezonie 2022/23.

Napastnik akademii, podobnie jak pozostali wypożyczeni zawodnicy, brał w ten weekend udział w spotkaniu swojej drużyny.

O’Rourke pomógł Caernarfon wygrać 2:1 z Aberystwyth Town w Cymru Premier, w piątek wieczorem, zdobywając pierwszą bramkę w tamtym starciu.

W Championship, Tyler Morton rozegrał pełne 90 minut dla Blackburn Rovers i zanotował pierwszą asystę w tej kampanii.

Pomocnik wypracował bramkę otwierającą wynik spotkania, zdobytą przez Sama Gallaghera, za sprawą niskiego dośrodkowania, a Blackburn pokonało Birmingham City 2:1 na Ewood Park.

Rhys Williams wszedł z ławki na ostatnie dziesięć minut wygranych przez Blackpool 4:2 derbów West Lancashire nad Preston North End.

W League Two, Max Woltman wszedł w 67 minucie w barwach Doncaster Rovers w zremisowanym 1:1 meczu z Crewe Alexandra, podczas gdy Adam Lewis zagrał ponad godzinę w wygranym przez Newport County 1:0 starciu z Colchester United.

Bramkarz Vitezslav Jaros został zmieniony w 38 minucie z powodu kontuzji w wygranym przez Stockport County 2:0 meczu z Salford City.

Poza Football League Jack Bearne był niewykorzystanym rezerwowym w przegranym przez Kidderminster Harriers  straciu z Southport, a Marcelo Pitaluga rozegrał 90 minut w barwach Macclesfield FC w przegranym meczu z 1874 Northwich .

Leighton Clarkson rozegrał 84 minuty, a jego Aberdeen pokonało 2:1 Motherwell w szkockiej Premiership.

W Europie, Anderson Arroyo rozegrał cały mecz, a Alaves zremisowało 0:0 przeciwko Sportingowi Gijon w hiszpańskiej drugiej lidze, a Billy Koumetio był niewykorzystanym rezerwowym w spotkaniu zremisowanym przez Austrię Wiedeń 2:2 z LASK.

Lucy Parry spędziła na boisku godzinę w wygranym przez Hibernian Women 8:0 meczu z Kilmarnock, a Charlotte Clarke zagrała w bramce West Bromwich Albion Women w zremisowanej 2:2 potyczce z Burnley.