Osób online 1879

Raport z wypożyczeń


Leighton Clarkson strzelił gola piętą, a 13 graczy wypożyczonych z Liverpoolu brało udział w spotkaniach swoich zespołów w ten weekend. 

Clarkson był kluczową postacią dla Aberdeen w wygranym 4:1 meczu szkockiej Premiership przeciwko Hibernian w piątek wieczorem, rozgrywając 90 minut. 

Po tym, jak Clarkson odnotował asystę dośrodkowując z rzutu rożnego, dołożył także gola za sprawą instynktownego uderzenia z bliskiej odległości. 

- To nie było zamierzone, piłka poszła mi za plecy, więc utrudniłem sobie zadanie i wtedy musiałem improwizować. Cieszę się grą - powiedział po meczu. 

Jack Bearne również wpisał się na listę strzelców trafiając dla Kidderminster Harriers w spotkaniu National League North.

Napastnik wychowany w akademii, wszedł z ławki rezerwowych strzelając gola na dziewięć minut przed końcem meczu. Było to jednak trafienie honorowe, w przegranym 1:2 meczu z Darlington.

W Championship, Tyler Morton rozegrał cały mecz dla Blackburn Rovers, które pokonało Huddersfield Town 1:0.

Rhys Williams był niewykorzystanym rezerwowym, w meczu, w którym Blackpool pokonało Luton Town 1:0.

W Hiszpanii Anderson Arroyo wszedł na ostatnie 13 minut, gdy Alaves wygrało 1:0 w drugiej dywizji z Realem Zaragoza.

Gracze The Reds rywalizowali także w pierwszej rundzie Pucharu Anglii.

Adam Lewis spędził na boisku godzinę w barwach Newport County, w wygranym 2:0 starciu z Colchester United.

Conor Bradley rozegrał cale spotkanie, a Owen Beck wszedł na 15 minut, gdy Bolton Wanderers ulegli 1:2 Barnsley.

Max Woltman wszedł w końcówce spotkania, w którym Doncaster Rovers odpadli z rozgrywek po porażce u siebie 0:1 z King’s Lynn Town.

Marcelo Pitaluga odnotował czyste konto w wygranym przez Macclesfield FC 1:0 starciu przeciwko Skelmersdale United.

W Walijskiej Premier League Caernarfon Town Fidela O’Rourke przegrało 0:2 z Penybont. 

Jakub Ojrzynski pozostał na ławce, gdy Radomiak Radom odniósł wyjazdowe zwycięstwo 3:1 z Widzewem Łódź w polskiej ekstraklasie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę LFC.pl!

Komentarze (0)

Pozostałe aktualności

Heitinga zostanie trenerem Ajaxu  (4)
31.05.2025 13:45, PiotrKukczynski1992, liverpoolfc.com
Mistrzowska kampania oczami Sipke Hulshoffa  (0)
31.05.2025 13:00, Bartolino, liverpoolfc.com
Lijnders dołącza do sztabu Guardioli  (22)
31.05.2025 11:02, Olastank, The Athletic
Wywiad z Frimpongiem po podpisaniu kontraktu  (1)
31.05.2025 04:18, GingerElf, liverpoolfc.com
Frimpong to nie TAA – ale ma swoje atuty  (3)
31.05.2025 01:50, Bartolino, Sky Sports
Poznaj Jeremiego Frimponga - 10 faktów  (0)
30.05.2025 20:36, Bajer_LFC98, liverpoolfc.com
Frimpong: Liverpool to inny poziom  (0)
30.05.2025 19:33, Wiktoria18, liverpoolfc.com