05.05.2024
17:30

Osób online 906

Raport z wypożyczeń

Skromne zwycięstwa z wynikiem 1:0 odnieśli Leighton Clarkson, który rozpoczął mecz w barwach Aberdeen przeciwko Dundee United, Marcelo Pitaluga, który zachował czyste konto w wygranym spotkaniu Macclesfield FC z Trafford, a także Anderson Arroyo, który pomógł Alaves pokonać zespół Lleida.

Boczni obrońcy Conor Bradley i Owen Beck wystąpili w bezbramkowym starciu Bolton Wanderers z Cambridge United w League One. Bradley rozpoczął mecz od pierwszej minuty, a Beck został wprowadzony z ławki.

Tyler Morton i Rhys Williams ponieśli jednak porażki, grając po pełne 90 minut w Championship. Drużyna Mortona, Blackburn Rovers, przegrała 0:3 z Burnley, a Blackpool Williamsa przegrali 1:2 z Wigan Athletic.

Wreszcie, Fidel O'Rourke rozpoczął wygrany 2:1 mecz Caernarfon Town z TNS, a Jack Bearne wszedł jako rezerwowy, ale jego zespół Kidderminster Harriers poniósł dotkliwą porażkę 0:3 z ręki King's Lynn Town.